DRAGON QUEST Oyununa 3DCG Anime Geliyor

Çarşamba günü NTV’nin News Program News Zero programında Dragon Quest oyun serisi için bir 3DCG anime duyuruldu. Dragon Quest: Your Story adındaki film, Japon sinemalarında 2 Ağustos tarihinde çıkacak. Çok ayrıntılı bir bilgi olmamakla beraber oyunun hikayesinde görev alan oyun tasarımcısı Yuuji Horii filmde görev alacak. Daha fazla bilgi için sonraki haftaları beklememiz gerekecek.

 

dqv-1170x610,

Kadro:
Şef Yönetmen ve senaryo: Takashi Yamazaki (BUMP OF CHICKEN Klibinin yönetmeni)
Yönetmen: Ryuuichi Yagi (Stand By Me Doraemon’un Yönetmeni), Makoto Hanabusa (Stand By Me Doraemon Sanat Yönetmeni)
Müzik: Koichi Sugiyama (Dragon Quest: Dai no Daibouken (TV))

 

Dragon Quest ile ilgili görsel sonucu
Dragon Quest serisi, Mayıs 1986’da Enix (Şu anda Square Enix) tarafından piyasaya sürülen bir video oyun serisidir. Şimdiye dek yayımlanan 11 ana seri ve bunun yanında birkaç yan oyun bulunmaktadır. Oyuncunun ana karakter olarak görev aldığı hikayede şeytan kralı yenmek için maceraya atıldığımız RPG türünde bir oyundur. İlk çıktığı günden bu güne 78 milyondan fazla kopya satmıştır. Serinin birkaç manga serisi yayınlandı ve bu mangalardan Dragon Quest: Dai no Daibouken Toei Animation tarafından  1991 Sonbahar sezonundan 46 bölüm süren anime dizisi ve bir filmi yapıldı, 1991 ve 1996 yılları arasında 4 filmi daha çıktı.

Resmi web sitesi: https://dq-movie.com/index.html
Resmi Twitter: @DQ_MOVIE

Kaan Akgündoğdu
My name is Yoshikage Kira. I'm 33 years old. My house is in the northeast section of Morioh, where all the villas are, and I am not married. I work as an employee for the Kame Yu department stores, and I get home every day by 8 PM at the latest. I don't smoke, but I occasionally drink. I'm in bed by 11 PM, and make sure I get eight hours of sleep, no matter what. After having a glass of warm milk and doing about twenty minutes of stretches before going to bed, I usually have no problems sleeping until morning. Just like a baby, I wake up without any fatigue or stress in the morning. I was told there were no issues at my last check-up. I'm trying to explain that I'm a person who wishes to live a very quiet life. I take care not to trouble myself with any enemies, like winning and losing, that would cause me to lose sleep at night. That is how I deal with society, and I know that is what brings me happiness. Although, if I were to fight I wouldn't lose to anyone.