DRAGON BALL SUPER: BROLY Filminin BD/DVD’si 16 Nisanda Çıkıyor

Funimation ve Best Buy Dragon Ball Super: Broly filminin Blu-ray Disc, DVD ve Digital kopyalarının 16 Nisanda yayınlanacağını duyurdu.

 

 

 

Best Buy filmin SteelBook kutulu versiyonunu piyasaya sürecek. Funimation satın alımlara Goku’nun telefon tutucusunu hediye edecek. Animenin dağıtıcısı Right Stuf çıkış tarihi hakkında bir açıklama yapmadı ama satın alımlarının yanında Vegeta telefon tutucusunu hediye edecek.

 

 

Film Japonya’da 14 Kasımda vizyona girdi, Funimation filmin ingilizce dublajını Hollywood’daki TCL Chinese sinemasında 13 Aralık’ta yayınlandı. Sonrasında Funimation, Amerika ve Kanada’da 16 Ocak’da vizyona soktu. 3 Şubat tarihinde film dünya çapında 100 milyon $’lık gelirle franchise’in en çok gelir getiren projesi oluyor.

w1xlpmv5jpvw2vjnqhr4,

Dragon Ball serisinin yaratıcısı Akira Toriyama senaryoyu yazdı ve karakterleri tasarladı. Tatsuya Nagamine (One Piece Film Z) yönetmen, Naohiro Shintani animasyon yönetmeni, Kazuo Ogura sanat yönetmeni olarak filmde yer aldılar.Filmin tema şarkısı “Blizzard” ı, Daichi Miura seslendirdi ve Norihito Sumitomo’da müziğin bestesini yaptı.