PUBG’nin Karlı Haritası Vikendi’deki Gizli Loot Mağarasına Nasıl Ulaşılır?

PUBG’nin karlı haritası Vikendi’deki gizli loot mağarasına nasıl ulaşılır? Bu sorunun cevabı aşağıda.

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın yeni haritası Vikendi yaklaşık bir ayı geçkin süredir oynanabilir durumda. Oyuncular haritanın keyfini çıkarsalar da yapımcı PUBG Corp. haritaya yenilikler eklemeye devam ediyor. 31 Ocakta gelen yeni yamada haritaya malzeme dolu bir mağara eklendi.

Mağara haritanın kuzey doğusunda boş gözüken bir alanda bulunuyor.

PUBG'nin Karlı Haritası

Mağaraya kayalıklarla kapalı hepsi farklı yerlerde toplamda üç giriş bulunuyor.

Bu gizli girişleri açmanın tek yolu kayalıklara bir araç sürmek veya el bombası fırlatmak. Kayalıklar patlatıldıktan sonra küçük bir tünel açılıyor. Dikkatli olun dağın yanlarına gizlendikleri için kayalıkları görmek zor olabilir.

Gizli Loot

İçeri girdiğinizde ise yerlerde ve varillerde zırh ve silah yığınlarını göreceksiniz. Son olarak bu üç tünelin de dağın tam merkezinde bulunan koca mağaraya gittiğini göreceksiniz. Normalde sadece air drop’lardan çıkan silah ve zırhların öylece yerde durduğunu göreceksiniz.

Bu mağaraya ulaşmak zor olmasının yanı sıra diğer oyuncuları aşmak da zor olacaktır. Hemen ilk maçınızda oraya ulaşmak isteyebilirsiniz ama bazen diğer oyuncular orayla işlerini bitirdikten sonra topladıklarına el koymak da mantıklı olabilir. Nasıl olursa olsun mağaradan canlı çıkabilen tüm Vikendi haritasında en iyi malzemelere sahip kişi olacaktır.

PUBG MOBILE’da Nasıl Birinci Oluruz?

 

İstanbul doğumlu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Almanca/İngilizce Öğretmenliği öğrencisi