in ,

SHOKUGEKI NO SOUMA 2. Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Haftalık Jump dergisinin son sayısında, Yuuto Tsukuda ve Shun Saeki’ nin  Shokugeki no Souma (Food Wars: Shokugeki no Soma) mangasının, anime uyarlamasının 2. sezonunun, 2 Temmuz’da yayına başlayacağı açığa çıktı. Ayrıca yeni bir görsel de yayınlandı.

Shokugeki-no-Souma-Season-2-Air-Date,

Yeni sezonun adı Shokugeki no Souma: Ni no Sara (Food Wars: The Second Plate)  olacak ve 2 Temmuz’da Tokyo MX’te yayınlanacak. Seri ayın 3’ünde  BS11’de ve MBS’de de yayınlanacak.

İkinci sezonun  “Rough Diamonds” adındaki açılış şarkısı SCREEN mode tarafından seslendirilecek, kapanış şarkısını ise  nano.RIPE seslendirecek.

Serinin özeti şöyle:

“Yukihira Souma’nın hayali babasının restoranında tam zamanlı bir mutfak şefi olmak ve babasının bu konudaki yeteneklerini aşmaktır. Fakat Yukihira ortaokuldan mezun olur olmaz babası Yukihira Jouichirou, işine Avrupa’da devam etmek üzere restoranını kapatır.Ezilmiş hisseden Souma’nın savaşçı ruhu, babasının onu,öğrencilerden sadece yüzde 10’unun mezun olabildiği elit bir aşçılık okuluna kaydettirerek ona meydan okumasıyla yeniden canlanır.”

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde spam yorumlar engellenmektedir. Ne şekilde olduğunu öğrenin.

Written by Fanzadelist

Fanzade liste içerikleri yazan profil

Rick ve Morty Fallout 4 Macerası Yaşarsa

Kojima’nın Maskotu Ludens’in Yeni Görseli Ortaya Çıktı