Rick ve Morty Fallout 4 Macerası Yaşarsa

Machinima oyun dünyasında görkemli bir şey. Arkanıza yaslanıp eğlenebileceğiniz bazen güldürüp bazen ağlatan ama genellikle eğlenceli videolar sunuyor. Son Machinima ürünlerinden biri de  Fallout 4 ile sınırlandırılmış Rick ve Morty‘yi içeren popüler sahnelerin yeniden yapımı.

Kotaku’nun haberine göre youtube kullanıcısı  pIsNotJump’ın hazırladığı video, TB şovundan Rick ve Morty’nin birbirleriyle bağlantılı olmayan çeşitli maceralarının kolajından oluşuyor.

Eğer şovu izlediyseniz Fallout 4’ten yeniden yapılan sahneleri hatırlayacaksınız. Rick ve arkadaşı Morthy kıyamet sonrası Boston’da dolaşıyorlar. Eğer Cartoon Network şovundan karikatürize edilmiş 3D model karakterler bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayacağınız bir gerçek.

https://www.youtube.com/watch?v=6znkK4in3Wo

Karakterler Fallout 4 sınırları içerisinde ama Rick’in beyaz saçı ve keçi sakalı, Morty’nin de sürekli endişeli görünümü gibi  bazı şeyler de aynı kalmış.

Eğer şovu daha önce izlemediyseniz, videoda gördükleriniz çılgınca ve gerçek dışı gelebilir. Rick ve Morty çizgi filminin Fallout 4 görselleri üzerine kolajlanan videosu, şovu daha önce izlememiş insanları, şovu izlemeyi denemeye ikna eder nitelikte.