FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

KIMI NO NA WA Yapımcılarından Büyüleyici Bir Yapım; SHIKIORIORI

Çinli ve Japon yönetmenlerin eserleri tek bir film hâline geliyor.

0

Yönetmen Shinkai'nin eserlerinin anime stüdyosu olarak bilinen CoMix Wave Films Inc. yapımı omnibüs anime* Shikioriori'nin film detayları ve yeni görselleri geçtiğimiz günlerde açıklandı.  Japonya ve Çin'den üç kişinin oluşturduğu genç yaratıcı kişilerin yönetmenliğini üstlendiği filmde, karakterlerin "kıymetli anıları" yoğun duygularla resmedilecek.

SHIKIORIORI

Film, Çin'in anime endüstrisinin başını çeken marka, HAOLINERS'ın temsilcisi görevindeki Genel Müdür Lee Haolin'in geçmişini, Çin'de yaşamın temelini oluşturan "temel ihtiyaçları" ortak tema olarak almakta. Kıymetli anılara sarılarak yetişkinliğe erişen gençlerin geçmişi ile şimdiki hallerini birbirine bağlıyor.

Anime eseri, ilk denemesini Yi Xiaoxing'in kendi anılarını nostaljik olarak takip eden "Hidamari no Asake (Güneşli bir Kahvaltı)", "Kimi no na wa", "Kotonoha no niwa" vb.  Yönetmen Shinkai'nin eserleri olup CG şefliğini üstlenen Shiraki Takeuchi'nin sinema animesi olarak ilk eseri olarak ilk defa yönetmenliğini yaptığı "Chiisana Fashion Show (Küçül bir Moda Defilesi)" Yönetmen Haolin'in " Byousoku 5 centimeter (Saniyede 5 santimetre)"'a atıfta bulunan "Shanghai Koi" olarak 3 eserden oluşuyor.

*Not:(Omnibüs anime: karakterin seçebileceği birçok farklı yol ve sona sahip olan animeler. Yani, her yeri bölüm başında, hiçbir karakter bir önceki bölümde ne olduğunu hatırlamayarak her şeye yeniden başlıyor.)

SHIKIORIORI Fragmanı,

Önceki yazımız olan Yeni LORD OF VERMILION Animesi KANINIZI DONDURACAK! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.