My Hero Academia Ne Zaman Bitecek? Mangaka Açıkladı

Popüler manga serisi My Hero Academia’dan hayranlarını hem heyecanlandıran hem de üzen bir haber geldi. Açıklamaya göre My Hero Academia, 1 yıl kadar sonra son bölümüyle final yapacak. 

My Hero Academia Manga Ne Zaman Bitecek?

Manganın oluşturucusu (Mangaka) Kōhei Horikoshi, Jump Festa 22 etkinliğinde geleceğe dair önemli bir mesaj paylaştı. Mangakanın yaptığı açıklamaya göre her şey yolunda giderse bir sonraki Jump Festa etkinliğinde My hero Academia artık son bulacak. Sözün özü 2023 yılında yapılacak olan Jump Festa 23 etkinliğiyle birlikte manga sonlanacak. Yazar tarafından yayınlanan yazılı mesaj şu şekilde;

“Eğer her şey sorunsuz bir şekilde yolunda giderse “HeroAca”, bundan tam bir yıl sonra nihai hedefine ulaşacak… Durum bu. Eğer işler yolunda gitmezse sanırım Yamashita-kun yine benden böyle bir açıklamayı sonraki Jump Festa’da sizlere ulaştıracak.”

Popüler manga serisi bundan tam bir yıl sonra hikaye nihai hedefine ulaşarak final yapacak. My Hero Academia mangası 2014 yılında çıkmıştı. Ve şu ana kadar toplam 32 koleksiyonluk seriden oluşmaktadır. Şimdiye kadar video oyunları, animeleri, filmleri yapılan manga, en popülerler arasında yer alıyor. 

Kaynak: Animenewsnetwork