ISHIDA ve RENJI Görüldü! BLEACH Filminden Yeni Detaylar…

20 Temmuz 2018 tarihinde Japonya genelinde vizyona girecek olan live action Bleach filminin oyuncu kadrosu bu hafta biraz daha genişledi. Çekimleri 2016 Eylül ayında başlayan Bleach filminden şimdiye kadar sadece iki ana karakter Ichigo ve Rukia’nın oyuncularını kostümleriyle görmüş olsak da, son tanıtım fotoğrafları ile seride büyük rol oynayan üç karakter: Byakuya Kuchiki, Renji Abarai ve Uryuu İshida’nın filmdeki hallerini görebildik.

Yeni tanıtılan üç karakterden Byakuya Kuchiki MIYAVI tarafından canlandırılırken, Ryo Yoshizawa Ichigo’nun rakibi Uryuu Ishida’yı, Taichi Saotomi ise Byakuya’nın yardımcı kaptanı Renji Abarai’yi canlandıracak. Byakuya’nın oyuncusu olan MIYAVI, daha önce Unbroken isimli Angelina Jolie filminde Kong: Skull Island gibi filmlerde çeşitli roller canlandırmış. Kendisi aynı zamanda Japonya’da ünlü bir müzisyen. Uryuu Ishida’yı canlandıracak olan Ryo Yoshizawa’yı ise yakın zamanda yayınlanan Gintama Live Action filminde Okita Sougo’yu ekrana taşımış olmasından tanıyor olabilirsiniz.

Temmuz’da vizyona girecek olan filmin görsel efektleri GANTZ filmi üzerinde de çalışan Japonya’nın en ünlü stüdyolarından biri tarafından hazırlanıyor. Nasıl bir yapım olacak merakla bekliyoruz.

 

Anime ve oyun içerikleri