KAKEGURUI 2. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı! Kumarbazlar Heyecanlı!

Kakegurui – Compulsive Gambler manga serisinin anime versiyonu geride bıraktığımız yılın Eylül ayında başlamıştı. Ayrıca ilk sezonu konu alan bir de live-action dizisi karşımıza gelmişti. Netflix tarafından boş bırakılmayan bu serinin hem animesi hem live-action’ı Netflix üzerinde yayınlandı. Homura Kawamoto‘nun yazdığı, çizimleri ise Toru Naomura’ya ait olan Kakegurui 2. sezon çıkış tarihi Ocak 2019 olarak açıklandı.

Birçok okulun aksine, Hyakkaou Özel Akademisi, Japonya’da zengin ve etkili işadamları ve politikacıların çocuklarının okuduğu bir yerdir Okulda, öğrenci hiyerarşisi, öğrencinin kendi servetlerini birbirlerine karşı bahse soktuğu karmaşık bir kumar sistemi tarafından beslenen öğrenci konseyine yapılan katkılarla belirlenir.

kakegurui 2. sezon

Borçlarından dolayı katkı sağlayamayanlar “ev hayvanları” haline gelirler: borçlarını tutanların kaprislerine köle haline gelirler ve okul hayatları zehir olur. Okuldaki zamanlarının sonunda borçlarını ödeyemeyenler, kariyerlerini dikte ettirdikleri ve evlenmeleri ayrıca çocuk sahibi olmaları gereken Hayat Çizelgesi adında dosyalar alırlar.

Ayrıca sitemizdeki “Kakegurui nasıl bir anime?” yazımızı okumadıysanız okumanızı tavsiye ederiz.

Kakegurui Season 2

İlk sezonu izleyenlere soralım bakalım. Sizce Kakegurui 2. sezon ilkinden daha iyi olur mu?