RETURN OF WOLVERINE #2 ‘de LOGAN’ın Yeni Kostümünü Görüyoruz

Charles Soule tarafından yaratılan Return of Wolverine (Wolverine’nin Dönüşü) çizgi romanında Logan’ın kırmızı renkte ve sıcak  pençeler çıkardığını bilmekteyiz. Ayrıca şimdi yeni bir değişim daha var.

Marvel, sanatçı Declan Shalvey‘in sınırlı serilerin 2-4 sayılı konularında Soule’a katılacağını ve son zamanlarda yeniden dirilen mutanta hafif bir makyaj vereceğini duyurdu. Gördüğünüz gibi, yeni kısa kollu kostüm bazı mor detayların yanı sıra neredeyse tamamen siyahtır. Ancak Logan’ın klasik görünüşünden en büyük değişiklik belli ki bir maskenin olmaması.

Konuyla ilgili haberi olmayanlar için; Wolverine geri döndü

Marvel, sanatçı Declan Shalvey‘in 2-4 arası sınırlı sayıdaki fasiküllerinde yeniden hayata dönen mutant dostumuza hafif bir makyaj geleceğini duyurdu. Görselde de göreceğiniz üzere yeni kostümü, kısa kollu ve mor detaylara sahip olduğu gibi neredeyse tamamen siyah renkte. Ancak Logan’ın klasik kostümünden sonraki en büyük değişiklik, kostümde maske olmaması denebilir. Wolvie’nin çizgi romanlarda genelde maske kullandığını bilinmektedir.

Aşağıda göreceğiniz Wolverine # 2’nin kapağındaki Logan’ın görüntüsü ve kostümü hakkındaki yorumlarınızı bize bildirin.

RETURN OF WOLVERINE