Danshi Koukousei no Nichijou’nun Mangakasından Yeni Seri

Danshi Koukousei no Nichijou (Daily Lives of High School Boys) serisinin mangakasından fantezi konulu yeni bir manga geleceği duyuruldu. Square Enix’in Gangan Online adlı web manga dergisinin resmi Twitter hesabından geçtiğimiz Perşembe günü, Yasunobu Yamauchi’nin Hakurai no Kishi (The Knight of White Thunder) adında yeni bir mangasının geleceğinin müjdesini verdi. Seri “Kılıç ve büyünün, insanların ve vahşi yaratıkların yer aldığı tam anlamıyla bir fantezi” olarak nitelendiriliyor. Carliga adında bir bilge kral ve Jack adında bir kahraman büyük savaşın kalıntısı olan Kutsal Kılıç için çıkan anlaşmazlığın ortasında kalmışlardır. Kılıç bir kere daha 2 büyük ulusun arzularını tetikleyecek ve bir kadın(bayan her ne hal ise işte) haydut olan Zety de bu olaylarda kendini bulacak.

Yasunobu Yamauchi ile ilgili görsel sonucu

Kapak fotoğrafından anladığımız kadarıyla “Liseli Oğlanların(erkeklerin, adamların her ne hal ise) Günlük Yaşantıları” serisi gibi eğlenceli bir seri bizleri bekliyor gibi duruyor. Danshi Koukousei no Nichijou serisi Square Enix’in Gangan Online web sitesinde 2009 yılında yayınlanmaya başlamış ve 2017 yılına kadar da sürmüştü. Ayrıca serinin 2012 yılında bir animesi de çıkmıştı.

Daily Lives of High School Boys

Kaynak: Gangan Online Twitter hesabı.

Diğer anime haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 

Kaan Akgündoğdu
My name is Yoshikage Kira. I'm 33 years old. My house is in the northeast section of Morioh, where all the villas are, and I am not married. I work as an employee for the Kame Yu department stores, and I get home every day by 8 PM at the latest. I don't smoke, but I occasionally drink. I'm in bed by 11 PM, and make sure I get eight hours of sleep, no matter what. After having a glass of warm milk and doing about twenty minutes of stretches before going to bed, I usually have no problems sleeping until morning. Just like a baby, I wake up without any fatigue or stress in the morning. I was told there were no issues at my last check-up. I'm trying to explain that I'm a person who wishes to live a very quiet life. I take care not to trouble myself with any enemies, like winning and losing, that would cause me to lose sleep at night. That is how I deal with society, and I know that is what brings me happiness. Although, if I were to fight I wouldn't lose to anyone.