in ,

CRUNCHYROLL’dan Bu Yaz’a 4 Adet Yeni Seri

Dünya çapında yaklaşık 35 milyondan fazla kullanıcısı ile Crunchyroll diğer anime platformlarına kıyasla bir krallığı andırıyor. Her geçen gün yeni ya da eski şeyler arayan anime severlerin uğrak yeri olan bu krallık bünyesine -4’ü bu yaz, 1’i de 2020’de yayınlanmak üzere- 5 adet yeni seriyi dahil ettiğini duyurdu.

Halihazırda 900’den fazla seriye ev sahipliği yapan platform bu hareketi ile abonelerini memnun eden adımlar atıyor. Söz konusu seriler ise şöyle:

 

The high school girls of Are You Lost? lay shipwrecked on a sandy beach.Are You Lost? bahar tatilleri esnasında ıssız bir adada mahsur kalan 4 arkadaşı konu alan seri, bu yaz seyircisi ile buluşacak.

 

The main cast of Magical Sempai gathers, surrounded by loose playing cards and uncontrolled animals summoned from a top hat.Magical Sempai bizlere genç bir kızın bir sihirbaz olarak öğretmenlik yapmasını konu alacak, bu seri de 2019 yazında ekranda yerini alacak.Helpful food sprite Pirikarako-chan towers over a shopping district that resembles Hakata.

Hakata Mentai! Pirikarako-chan da bu yaz karşılacağımız serilerden birisi olacak. Gizemli bir alışveriş merkezinde geçen olaylar karşısında Pirikarako isimli bir perinin günlük maceralarını, başkalarının sorunlarını çözmesini ve kendisi gibi başka perileri aradığını göreceğiz.Nancy Schaal Bancroft brandishes her rifle while Hank poses in the background.

To The Abandoned Sacred Beasts demokrasinin hüküm sürdüğü Patria isimli diyarda geçen hikaye zor zamanlar geçiren ülkenin bölünmesi, iç savaşı ve bu savaşın ardında bıraktıklarını konu alıyor. Yaz döneminde izleyiciler karşısına çıkacak olan seri bünyesinde fantastik ve teknolojik öğeleri barındıracak.

 

Kotoko Iwanaga and Kuro Sakuragawa wield supernatural powers in In/Spectre.

In/Spectre farklı karakterlere ve amaçlara sahip iki insan Yokai isimli bir ruh ile karşılaşır,  ikilin bu karşılaşma sonunda ise süper güçler kazanmalarını konu alan seri 2020’de yayınlanacak.

Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sitemizde spam yorumlar engellenmektedir. Ne şekilde olduğunu öğrenin.

Deniz tarafından yazıldı

Sinema, dizi, oyun sever