BORUTO Filmi; BORUTO: NARUTO THE MOVIE Fragmanı Karşımızda

boruto filmi

Bildiğiniz üzere dünyanın en popüler shounen anime/manga serilerinden Naruto‘nun ana karakteri olan Uzumaki Naruto’nun hikayedeki karakterlerden olan Hinata ile bir çocukları dünyaya geldi. Bu çocuğun adı da Boruto. Kendisi aynı babası gibi hırçın ve güçlü bir çocuk. Anlayacağınız üzere bu yeni Naruto daha doğrusu Boruto filmi ana karakteri de Boruto oluyor.

Yayınlanan 90 saniyelik ilk fragmanda anime filminde yer alacak karakterlerin kimler olduğunu seslerini rahatça görebiliyoruz. Boruto’yu seslendiren kişinin ünlü seiyuu/ses aktörü Yuko Sanpei olduğunu da belirtelim. Kendisi hangi animelerde seslendirme yapmış merak ediyorsanız burayı tıklayın.

boruto filmi
 

Daha önce “Silhoutte” isimli 16. Naruto Shippuden TV serisi açılış şarkısında imzası bulunan ve 4 kişiden oluşan KANA-BOON grubu bu filmin de şarkılarını yapmış.

Boruto filmi – Naruto the Movie tanıtım fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Dağıtımcı Toho tarafından 7 Ağustos’ta vizyona girecek Boruto filmi – Naruto the Movie bakalım en az önceki Naruto filmleri kadar büyük bir etki yaratacak mı?

Boruto Nedir? – Boruto Filmi

Boruto: Naruto Next Generations, Ukyō Kodachi ve Masashi Kishimoto tarafından yazılan bir manga serisi oalrak karşımıza çıktı. Seri, Mayıs 2016 tarihinden bu yana Shueisha’nın Weekly Shonen Jump ve daha sonra V Jump dergisinde yayınlanmakta