Merakla Beklenen Star Wars: Battlefront 2 İçin Yeni Video Geldi

Electronic Arts’ın oyunu Battlefront 2’nin yapım aşamasında olduğu belirtilmiş olsa da şimdiye kadar kendisini ile ilgili net bir bilgi verilmemişti.  EA Play konferansında gösterileceği söylenen  olan oyun sanıyoruz ki Star Wars Celebration panelinde yer alacak, çünkü oyunun ilk videosu bugün sızdırıldı.

Star Wars hayranlarının da bileceği üzere 13 – 16 Nisan 2017’de  Orlando’da Star Wars Celebration yapılacak. Gerçekleşecek olan sunum ve panellerde Star Wars hakkında yeni bilgiler elde etmek imkanı bulacağız. Buna bir sonraki SW filmleri olan olan Han Solo ve Last Jedi filmleri de dahil. Düşünülenlere göre Star Wars Battlefront 2’nin ilk videosunu da bu özel dönemde görecektik ama beklenenden erken geldi.

Kylo Ren, Rey gibi yeni karakterler ile  Yoda ve Darth Maul gibi karakterlere de oyunda yer verileceği gözüküyor. Videoda  hikaye moduna dair ipuçları da görmekteyiz. Return of the Jedi filminde gördüğümüz ve İmparatorluğun bozguna uğratıldığı Endor gezegeni de videoda mevcut.

Eski ve yeni jenerasyonu kaliteli şekilde  birleştireceğine inandığımız oyunun heyecan kokan ilk fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=uAIWjyhkHyc