Yeni Nesil XBOX’a Gelecek SCARLET NEXUS Oyunu Tanıtımı İlgi Topladı

scarlet nexus

Microsoft, Xbox Series X’te piyasaya sürülecek bazı oyunlar için oyun fragmanlarını paylaştı. Oyunculara bu güçlü yeni nesil konsoldan ne beklemeleri gerektiği konusunda bir fikir verdi.

Bunlar arasında en çok ilgi görenlerden biri de kuşkusuz Bandai Namco’nun tanıtımı.

Bandai Namco, oyuncularına hem mevcut Xbox One hem de yaklaşan Xbox Series X için piyasaya sürecekleri, Scarlet Nexus adında yepyeni bir yapımı tanıtma fırsatını buldu.

Yeni nesil Xbox konsoluna gelecek olan oyunda, Others olarak adlandırılan kısır mutantlara karşı son savunma hattı olan Others Supression Force adlı bir organizasyonun yeni üyesi Yuito Sumeragi adlı karakterin canlandırmaktayız.

Scarlet Nexus gerçekten ilginç bir konsepte sahip. Ancak oyunu gerçekten pazarlayan faktörler oynanışı ve fragmanı. Oyunun ne kadar aksiyon dolu olacağını gösteren oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Bu da Bandai Namco Studios tarafından geliştirilen oyunlarda aslında alışılagelmiş bir şey.

Ancak üzücü olan geliştiricilerin henüz oyun için resmi bir çıkış tarihi vermemiş olmaları. Fakat Haziran ayında bu aksiyon-macera türü oyunu hakkında daha fazla bilgi alacak olmamız çok muhtemel.