LONELY MOUNTAINS: DOWNHILL Artık Nintendo Switch’te!

Lonely Mountains: Downhill, fizik kurallarına karşı gerçekçi yaklaşıma sahip bir spor oyunu. Oyuncularına dağ gölleri, görkemli ormanlar ve devasa vadiler gibi benzersiz konumlarda bisiklete binme şansı veren bu oyun artık Nintendo Switch için oynanabilir durumda.

Lonely Mountains: Downhill,  oyuncuların boş zamanlarında eğlenebilecekleri eğlenceli bir oyun yaptığından emin olan bağımsız stüdyo Megagon Industries tarafından geliştirildi. Ayrıca oyunculara en iyi zamanlarını çevrim içi skor tablolarına yükleme veya sadece zaman ayırıp dağları keşfetme ve gizli yerleri bulma şansı verir.

Oyun; PlayStation 4, Xbox One ve Steam için piyasaya sürüldü. Bu da oyuncular tarafından çok iyi karşılandı. Geliştiriciler The Lonely Mountains: Downhill için eğlenceli bir fragman paylaştılar. Ve bu fragmanda oyunun artık Nintendo Switch için de mevcut olduğunu duyurdular.

Lonely Mountains: Downhill’in Nintendo Switch versiyonunun, diğer platformlarla tam olarak aynı deneyimi ve oyunu gittiğiniz her yerde oynama yeteneğini sunduğunu da belirtmek gerekir.