“WE HAPPY FEW” İçin Paylaşılan Yeni Video Enfes!

Geçtiğimiz ay E3 Xbox konferasında Microsoft Studios bünyesine dahil olan firmanın, uzun süredir merakla beklenen distopik yapımı We Happy Few için çıkış tarihine 1 ay kadar bir zaman kalmışken yeni ekran görüntüleri ve bir adet de video paylaşıldı.

2009 yılında Kanada’ da kurulan firma, içerisinde son derece profesyonel isimlere ev sahipliği yapıyor. Daha önce Fransız Arkane Studios ekibinde görev alan Guillaume Provost‘un yanı sıra Far Cry 3 ve Bioshock serilerinde imzaları bulunan çeşitli isimler de Compulsion Games‘in deneyimli kadrosunda yer alıyor.
WE HAPPY FEW
2. Dünya Savaşı sonrası, 1960′ lı yıllarda alternatif bir zaman diliminde İngiltere’de hayali ” Wellington Wells ” şehrinde geçecek olan yapım, birçok yönden George Orwell‘ in meşhur ” 1984 ” romanını anımsatıyor. İşledikleri büyük bir suçtan kurtulmak, onu unutmak için ” Joy ” adı verilen bir hap içip mutlu olmayı hedefleyen şehrin sakinleri, ilacı almayı reddedenleri ise kendileri için büyük bir tehdit olarak görüyorlar. Oyunun tam sürümünde oyuncular, ilaç almayı reddeden 3 karakterden 1’ ini kontrol ederek, bu korkunç şehirden kurtulmaya çalışacaklar.

Oyun için paylaşılan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. We Happy Few, 10 Ağustos’ da Xbox One, PC ve PlayStation 4 için oyuncularla buluşacak.