‘SUPER LUCKY’S TALE’ Nintendo Switch Platformuna Gelebilir

Super Lucky’s Tale 2017 yılında ilk kez çıktığında  Xbox One platformu için eğlenceli ve renkli bir oyundu. Şimdi, öyle görünüyor ki küçük kahramanımız başka bir platforma taşınabilir.

Nintendo tarafından her gün yeni bir haber duymaktayız. Daha önce Lucky’nin geliştiricisi Playful Corp. ile çalışan Taylor Smith, son zamanlarda öz geçmişinde Switch platformuna da yer veriyor. Resmi olarak bir açıklama yapılmasa da öyle gözüküyor ki sevilen ‘Super Lucky’s Tale’ oyunu Nintendo Switch platformuna da geçiş yapabilir.

Buna ek olarak, aynı şekilde Playful ile çalışmış Jesse Sosa da Linkedin profilinde Super Lucky’s Tale’i Switch platformunda göstererek ekledi.

Bu harika bir haber. Super Lucky’s Tale’i Xbox One ve Windows 10 platformlarında görmüştük ancak geliştiricilerin oyunu diğer platformlar kadar iyi olan Switch’te de görmeyi istediği aşikar.

Eğer ki geliştiriciler tarafından oyunun Nintendo Switch’e de uyarlanması hakkında resmi bir açıklama yapılırsa haberini buradan yapıyor olacağız. Bu süreçte Super Lucky’s Tale oyununu Xbox One, Xbox One X ve Windows 10 platformlarında oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.