STEAM YAZ İNDİRİMLERİ’NİN Tarihi Sızdırıldı

Steam’in büyük indirim dönemi Steam Yaz İndirimleri tarihi twitter üzerinden sızdırıldı.

Valve henüz resmi olarak her sene yaptığı yaz indirimlerinin tarihini açıklamasa da, hayırsever insanlar bizler için bu tarihi her sene Valve’den biraz zaman öncesinde sızdırmaya devam ediyor.

Bu durumda, Steam Database isimli site her sene oyunlar ve Steam üzerinde ki büyük değişiklikleri, kampanyaları takip ederek bu senede Steam Yaz İndirimlerinin Haziran 21’de başlayacağını duyurdu.

Fakat Steam Database adlı site başlangıç tarihini duyurmuş olsa da henüz bitiş tarihini bizlere aktaramadı. Bu durumda bizde geçen yıl gerçekleşen Steam Yaz İndirimleri tarihlerini sizler için kontrol ettik, 2017 Yaz İndirimleri geçtiğimiz yıl Haziran 22 – Temmuz 5 arasındaydı ve toplamda 13 gün sürmüştü. Eğer geçen yıl olduğu gibi 13 günlük bir süre zarfı içerisinde indirimler devam edecek ise, bu yıl tahmini bitiş tarihi Temmuz 4 olarak gözüküyor.

Steam Yaz İndirimleri

Şunu da söylemeden geçmeyelim.

Bütün bu bilgiler aslında “tahmini” bilgilerden başka bir şey olmasa da, genellikle sürprizi sevmeyen bir platform olan Steam’de bizleri şaşırtmaz diye düşünüyoruz.

Valve düzenli olarak oyun geliştiricilerine bu indirimler öncesinde ulaşıyor, email atarak Steam Yaz İndirimleri’nde kendi oyunlarına yapacakları indirimler, kampanyalar ile alakalı iletişim kuruyor.

Bakalım umarım bu yaz hepimizin çok sevdiği, muhteşem oyunları indirimde görüp oynayabiliriz. Şunu söylemeden geçmeyelim, Steam Yaz indirimleri en büyük Steam indirimlerinden bir tanesi o yüzden indirimlerden haberdar olabilmeniz için Steam’i takipte kalmanızda yarar var.

Oyun, film ve dizi delisi. Serzeniş ve serkeş bir hayat tarzını benimsemiş şahsiyeti ne müzahir.