Star Wars Battlefront Tanıtım Videosunda Anna Kendrick İmparatorlukla Savaşıyor

Star Wars çılgınlığı doruğa ulaşmış durumda. Merakla beklenen The Force Awakens’ın yayınlanmasında sona yaklaşılırken beklemek iyice dayanılmaz bir hal almış görünüyor. Neyse ki Star Wars Battlefront bu süreci biraz daha kolay geçirmeyi sağlayacağa benziyor.

Oyunun, ve herkesin oyuna çekildiği ve Oscar adaylığı bulunan Anna Kendrick’in de içinde yer aldığı yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Oyunun son yayınlanan tanıtım videosu, tüm Star Wars hayranlarını Battlefront hakkında heyecanlandıracak türde. John Williams’ın ikonik bestesiyle başlayan video, her kesimden normal insanların kıyafetlerini geride bırakarak bir bir ortadan kaybolmasıyla devam ediyor. Star Wars hayranları, herkesin kaybolma nedeninin farkındadır. En sonunda da Kendrick sandviç yaparken birden çok çok uzak bir galaksideki savaş alanına ışınlanır.

Reklam bundan sonra live-action’dan oyunun kendi görüntülerini içeren bir şova dönüşüyor. Öyle görülüyor ki Battlefront, insanları filmde olduğundan daha fazla kendi dünyasının içine çekeceğe benziyor.