in

Star Wars Battlefront 2, 2017’de Piyasaya Sürülecek

En karlı IP lisanslarından birini elinde bulunduran Electronic Arts, doğal olarak olabildiğince çok Star Wars oyunu çıkarmayı amaçlıyor. Yayıncı finansman şefi  Blake Jorgensen, EA’nın 2017’den itibaren sonraki 3-4 yıl boyunca her yıl yeni bir Star Wars oyunu çıkarmayı hedeflediğini onayladı. Star Wars Battlefront 2 önümüzdeki yıl için hazırlanıyor.

Başka bir deyişle 2017’de hemen başka bir Star Wars Battlefront oyunu piyasaya sürülecek. Jorgensen konu hakkında şunları söyledi:

“Önümüzdeki yıl Star Wars Battlefront, daha büyük ve daha iyi dünyalarla geri dönecek çünkü biz yeni filmler üzerinde çalışıyoruz ve bu filmler daha önce kullandığımız gibi tarihi dokuda olmayacak.”

Tabii ki başka Star Wars oyunları da sırada bekliyor: Visceral’in katkısı ve Assassin’s Creed’in yapımcısı Jade Raymond tarafından yönetilen EA’nın Motive stüdyosunun işbirliği ile gerçekleşecek oyun, daha önce iptal edilen Star Wars 1313 projesine benzeyecek; temelde Uncharted vari sinematik TP aksiyon oyunu. Jorgensen  bu oyunun büyük ihtimalle takip eden yıl geleceğini söylüyor.

Bu arada diğer bir  Star Wars oyunu da Respawn tarafından geliştiriliyor. Respawn stüdyosu  Titanfall ve sonraki Titanfall 2 oyununun da sorumluluğunu üstleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Fanzadelist tarafından yazıldı

Fanzade liste içerikleri yazan profil