Star Wars: Episode VIII’te Tom Hardy Kimi Oynayacak?

Star Wars: Episode VIII hakkında potansiyel spoiler içermektedir.

Star Wars: Episode VIII hakkında cevaplanmayı bekleyen pek çok soru var  ve daha çok merak edilenler yeni aktörlerin kimleri canlandıracağı. Eğer Tom Hardy’nin Star Wars: Episode VIII’te kimi canlandıracağını merak ediyorsanız hemen cevaplayalım; aktör bir Stormtrooper’ı canlandıracak.

Tom Hardy’nin Star Wars: Episode VIII’de olacağını duyunca muhtemelen şaşırmışsınızdır. Making Star Wars’tan gelen oldukça yeni bir söylentiye göre ki, Star Wars hakkında hangi söylentiyi ortaya attıysa doğru çıkmıştır, Tom Hardy, Daniel Craig’in izinden gidecek ve onu duyabileceğimiz ama göremeyeceğimiz bir cameo ile karşımıza çıkacak. Bu konudaki detaylar biraz spoiler içeriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=OM7bxkqWC2M

The Mad Max: Fury Road‘da karşımıza çıkan aktör, gören, tanımlayan ve FN-2187’nin diğer adıyla  Finn’in eski arkadaşı olan bir First Order Stormtrooper’ı oynayacak. Görünüşe göre Finn, eskiden olduğu Stormtrooper’ı oynadığı gizli bir görevdedir ama Hardy’nin karakteri bunu kavrayamaz ve  FN-2187’ın The First Order için Resistance’e sızan bir ajan olduğunu düşünür. Terfi sırasında FN-2187’i kutladıktan sonra Hardy’nin karakteri Finn’in gitmesine izin verir. Finn kendi adına, toplantıdan canlı çıktığına inanamaz.

Eğer doğruysa Tom Hardy, Star Wars: The Force Awakens’da Stormtrooper olarak benzer bir cameo yapan Daniel Craig’le aynı yolda ilerliyor. Hardy’den de kaskının başından hiç çıkmadığı benzer bir cameo bekliyoruz. Ve eğer tüm söylentiler doğruysa, Star Wars: Episode VIII’de Stormtrooper olarak cameo yapacak tek ünlü de Hardy olmayacak. İngiltere prensleri William ve Harry de filmde bulunacakları için Stormtrooper üniforması yaptırmışlar.