MONSTER HUNTER WORLD İçin FESTİVAL Zamanı!

Monster Hunter World’te ilk büyük etkinlik olan Spring Blossom başladı.

Spring Blossom Festivali, Monster Hunter World oyuncularına festival süresince özel görevler sunuyor. Bunlar ise kısaca Aloy’s Armour, Watcher Palico, Ryu Street Fighter skin, yakın zamanda eklenmiş olan Tempered Deviljho görevleri  ve daha nicesi.

Bu görevleri yaparak, sadece festival süresince özel eşyalara sahip olabilirsiniz.

Yoğun etkinlik ve görev programına ek olarak, oyuncular bu hafta Capcom’un ilk kez bir canlı akışında gösterdiği, topluluk tasarımlı Wyvern Ignition Great Kılıcının kilidini açmak için malzemeleri hazırlayabilecekler.

Monster Hunter World – Spring Blossom etkinliği aynı zamanda yeni armor setlerinide siz oyunseverleriyle buluşturuyor.

Sadece bunlarla sınırlı olmayan Spring Blossom etkinliğinde, toplama merkezlerinizi süsleyen çiçekler ve havai fişekler, yeni yemek tarifleri var. Kısaca bu etkinlik oyunda kaçırdığınız görevleri tamamlamak için bir fırsatta diyebiliriz.

Spring Blossom Festivali süresince her gün oyuna giriş yaptığınız vakit, iki adet Lucky Vouchers (Şanslı Çantalar) kazanacaksınız.

MONSTER HUNTER WORLD
MONSTER HUNTER WORLD

Spring Blossom Festivali, 19 Nisan’a kadar PS4 ve Xbox platformlarında olucak. Capcom ise festival tarihleri süresince Mega Man voxel Palico seti için bilet dağıtıcak. Bu tarih ise Nisan 13 ve Nisan 27 arası.

Oyun, film ve dizi delisi. Serzeniş ve serkeş bir hayat tarzını benimsemiş şahsiyeti ne müzahir.