Michael De Santa Hâlâ Yaşıyor | GTA Online’nın Yeni DLC’si İle Öğrendik

GTA Online’nın sonunda öleceği düşünülen ve sonu hakkında çeşitli teoriler ortaya atılan Michael De Santa ile ilgili yeni haberler var; yaşıyor. 

GTA Online’ın Sonunda Michael De Santa ‘ya Ne Oluyor?

GTA V’in en önemli üç kahramanı Michael, Trevor ve Franklin‘in gelecekleri tartışılıyor. Ana hikayenin sonunda bu kahramanlara ne olacağı merak konusuydu. Bu konuda üç farklı teori vardı. Bunlardan ilki Michael’in öldüğü ve diğer ikisinin hayatta kaldığı yönündeydi. İkincisi ise Trevor’un ölüp Michael ve Franklin’in yaşadığıydı. Sonuncusu ise her üç kahramanın da bir şekilde hayatta kaldığı yönündeydi. 

Gamespot haberine göre GTA Online DLC’de her üç kahramanın da yaşadığı düşünülüyor. Ayrıca 16 saniyelik videoda da Michael De Santa’nın hayatta olduğu resmi olarak onaylanmış gibi görünüyor. Videoda Franklin’in “Dostum, s***, bu bölgede yaşayan bir yapımcı tanıyorum. Umarım bugün işte değildir.” diyerek Michael’ın yaşadığını kanıtladı. Bu sözlerden yola çıkan fanlar, Michael’in halen hayatta olduğunu ve eski işini yapmaya devam ettiğini düşünüyorlar. 

Bu haber de ilginizi çekebilir: GTA IV Remaster Söylentileri Her Yerde!

GTA V ve GTA Online, oyunlar Mart 2022’de PlayStation 5 ve Xbox Series X’e geldiğinde daha da büyüyecek. İlk olarak 2013’te piyasaya sürülen GTA V, 155 milyon kopya sattı, GTA Online’da çeşitli mikro-ödemeler yoluyla sürekli para kazandıran bir oyun olmuş durumda. Yani bu seri daha uzun yıllar devam edecek gibi görünüyor.

Siz Michael De Santa ve diğerlerinin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?