“MARVEL’S AVENGERS” Tanıtım Videosundaki Gizemli Figür Kim?

Bu hafta, Square Enix ve Crystal Dynamics, nihayet önümüzdeki Mayıs ayında piyasaya sürülecek olan PS4, Xbox One, PC ve Stadia oyunu Marvel’s Avengers’ın ilk fragmanını oyun severler ile paylaştı. Bununla birlikte, ilk fragman sonrasında, Marvel hayranları ilk olarak gizlenmiş olan detaylar için fragmanı iyice incelediler. Fakat, fragmanın sonunda bulunan ve oyun severlerin çözemediği figür kim?

 

Fragmanın sonunda, gerçekten büyük ve korkutucu bir şeyin ortaya çıktığını görüyoruz. Ve ne yazık ki, hızlı geçişler olduğu için bunlar çok da anlaşılabilir sahneler değil. Bu durum hayranları sadece spekülasyonlar ile bırakmış görünüyor. Söz konusu gizemli figürü fragmanı izleyerek sizde görebilirsiniz.

Peki, ne olabilir?  Bir Sentinel olabilir gibi görünüyor ama bazıları Galactus veya Giant Man olabileceğini düşünüyor. Bu arada,  Ultimo veya big Kang the Conqueror olabileceğinden de söz ediliyor.   Galactus en muhtemel seçenek gibi görünebilir. Fragmanın sonunda kötü karakterin oyunda çok önemli bir yeri olduğunu hissettiriyor. Galactus’un, Thanos’un arkasındaki Marvel evrenindeki en güçlü ikinci kötü adam olduğu düşünüldüğünde, onu ihtimaller listemizde tutuyoruz. Yine de, Galactus için fazla basit bir giriş görünüyor, ama belki de  bu durum sadece olacakların küçük bir habercisidir.