LEGO STAR WARS : THE SKYWALKER SAGA’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

LEGO STAR WARS

Yaklaşan LEGO Star Wars: Skywalker Saga‘nın resmi çıkış tarihi belli oldu ve oyunun bu yılın Ekim ayında mağaza raflarına çıkması bekleniyor.

Geçen yılki E3 fuarında, LEGO ve TT Games LEGO Star Wars: The Skywalker Saga‘yı duyurdu. Oyun George Lucas tarafından oluşturulan popüler Star Wars serisindeki dokuz bölümün tamamında gerçekleşen olayları kapsıyor.

LEGO firmasının Star Wars: Skywalker Saga oyunu destansı Star Wars serisindeki dokuz filmin tümünü içermenin yanı sıra, LEGO oyunlarının çok iyi bilinen cazibesine de sahip. Bu nedenle her iki serinin hayranları da oyun nihayet yayınlanacağı için kesinlikle büyük bir beklenti içinde.

Bu da bizi bir sonraki noktaya getiriyor. Tam olarak ne zaman oyun tamamen piyasaya sürülecek? Star Wars: Skywalker Saga oyunu açıklandığında, geliştiriciler sadece oyunun 2020 yılı içinde piyasaya sürülmesinin beklendiğini, ancak resmi bir tarih olmadığını söylemişti.

Ancak şu an görünüşe göre, nihayet resmi bir tarihimiz var. IGN haberine göre bu bilgi resmi Star Wars YouTube kanalında yayınlanan bu haftanın bölümünden geliyor. Ancak video yayınlandıktan kısa bir süre sonra kaldırıldı. Videoya göre LEGO’nun Star Wars: The Skywalker Saga oyunu 20 Ekim’de mağaza raflarındaki yerini alacak.

Bununla birlikte, yüklendikten sonra kaldırılan en son bölüm Star Wars, YouTube kanalına yeniden yüklendi. Bu kez yayın tarihi görünmüyor. Orijinal bölüme inanmalı mıyız? Oyunun çıkış tarihini yanlışlıkla mı açıkladılar? Bize bir yorum bırakın ve ne düşündüğünüzü bildirin.