HALO INFINITE Oynanışı ve Diğer Xbox Game Studios Yapımları İçin Tarih Açıklandı

halo infitinite

Microsoft’un Xbox Game Studios altında 15 geliştiricisi var. Ve hayranlar, bu geliştiricilerin ne üzerinde çalıştıklarını görmeye istekli. Şimdi de onlar için heyecan verici bir açıklama geldi. En büyük ilgi odağı olan Halo Infinite oyununun Temmuz ayında gösterime gireceği duyuruldu.

Perşembe günü Microsoft, Xbox Series X’teki sır perdesini kaldırdı ve oyunculara yeni nesil oyunlara ilk bakışını verdi. Inside Xbox sunumu kısaydı ancak Xbox Series X için çok sayıda dış kaynak oyunu gösterildi.

Microsoft henüz kendi oyunlarını sunmaya hazır görünmüyordu. Perşembe günkü etkinlikten önce Microsoft, Temmuz ayında Xbox Game Studios oyunlarına zaman ayırmaya söz verdi. Xbox Pazarlama Genel Menajeri Aaron Greenberg oyunculara 343 Industries’e ait Halo Infinite’ın da buna dahil edeceğini söyledi.

Halo, Microsoft’un amiral gemisi markası. Halo Infinite, Xbox Series X için gayet tabii en çok beklenen lansman başlığı. Halo Infinite’ten, gerçek oyun sergilemeyen iki fragman gösterildi. Oyuncular, 343 Industries’in neler yaptığını görmeye istekli.

Greenberg, Xbox Game Studios’un son birkaç aydır meşgul olduğunu söyledi. Koronavirüs nedeniyle koşullar biraz alışılmadık olsa bile yaz boyunca sıkı çalışmaya devam edeceklerini ekledi. Pandeminin, Inside Xbox sunumu sırasında gösterilen sayısız oyun üzerinde belirgin bir etkisi olmamış gibi görünüyor. Halo Infinite, Xbox Series X ile birlikte tatil lansmanı için işler hala yolunda gibi görünüyor. Temmuz ayında ilk kez düzgün bir şekilde bakacağız. Halo Infinite PC, Xbox One ve Xbox Series X için kullanılabilir olacak.