GERALT Rakiplerini SOULCALIBUR VI’da bekliyor!

Bandai Namco ve CD Projekt Red, Rivialı Geralt’ın SoulCalibur VI’da oynanabilir bir karakter olacağını açıkladı! Ayrıca Witcher serisinden bildiğimiz Kaer Morhen oyun alanlarından biri olabilecek.

soul calibur VI

Witcher, açıklamaya göre, açık dünya RPG’den dövüş oyununa geçişi sırasında “imza dövüş stilini” koruyacak. Yani Geralt hem kılıçlarını kullanırken iksir içebilecek hem de sihrini konuşturacak.

Witcher’ı yine kendi sesiyle oynayacağımız bu yapımda aynı zamanda Witcherların eğitim alanını da bir kez daha ekranlarımızda göreceğiz. Bunların yanı sıra Witcher serisinin ikonik müzik parçası Hunt or be Hunted çalma listesinde yer almakta. Rakiplerinize zor zamanlar yaşatırken bu parçayı dinlemeniz sizi tamamen havaya sokacaktır!

soul calibur VI

Geralt’ı sadık bir şekilde yeniden yaratmak için Bandai Namco ile işbirliği yaptık ve orijinal Witcher 3: Geralt’ın modelini, animasyonlarını ve silahlarının yanı sıra Wild Hunt varlıklarını da onlarla paylaştık,” diyor CD Project Red’in topluluk lideri Marcin Momot ve ekliyor, “Bence Bandai Namco, tüm detayları yakalamak ve The Witcher’ı SoulCalibur hayranlarına tanıtmak için olağanüstü bir iş çıkardı.”

SoulCalibur VI’ya gelen diğer karakterler arasında Ivy ve Zasalamel de bulunmakta. Ivy Valantine, geri dönüşünü hileli Ivy Blade ile yapacak. Bu silah bir kılıç ya da dikenli bir kırbaç arasında geçiş yapma yeteneğine sahip. Bu arada Zasalamel ve onun Kafziel tırpanı, yakın-orta menzilde hala yıkıcı gibi görünüyor!

Yakın zamanda SoulCalibur VI da yer alacağı açıklanan diğer karakterler ise şöyle: Kilik, Xianghua, Nightmare ve Groh.

Bu sene çıkması beklenen bu dövüş oyunu için henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı. Tek bildiğimiz SoulCalibur VI PS4, Xbox One ve PC’ye çıkacak.

Tekrar Geralt’ı göreceğiniz için heyecanlı mısınız? Tanıtım videosunu izleyerek heyecanınıza biraz daha heyecan ekleyebilirsiniz!

https://www.youtube.com/watch?v=sN1cFUQCKZo

Geralt ile birlikte SoulCalibur VI mükemmel olacak!