FOOTBALL MANAGER 2021 İle Oyunda Ne Gibi Değişiklikler Göreceğiz?

Menajerlik oyunları; bilhassa Kovid-19 sebebiyle zorunlu haller dışında evden çıkmak istemediğimiz şu günlerde bizim için bir kurtarıcı diyebiliriz. Bu noktada, birçok kişi sabırsızlıkla Football Manager 2021 oyunun çıkmasını bekliyordu. Ve en sonunda büyük gün gelip çattı. Acaba oyunda çok fazla şey değişti mi?

Football Manager 2021’de Neler Değişti?

Kısa adı ile FM 2021 ‘de yeni özellikler ve iyileştirmeler sayesinde gerçeğe yakın bir menajerlik deneyimi yaşayacağınız kesin! Bunun yanı sıra, oyuncunun yönetsel becerilerini ve kulübün başarı çıtasını geliştirmek için de faydalı özellikler oyuna eklenmiş durumda diyebiliriz.

Football Manager 2021

Football Manager 2021; etkileşim konusunda hiç olmadığı kadar iyi! Her şeyden önce, geçmiş serilerde olduğu gibi yalnızca birkaç cümle ile kendinizi ifade etmek zorunda değilsiniz. Çeşitlendirilmiş konuşmalar sayesinde hedeflerinizi ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlatmayı başarıyorsunuz. Buna ek olarak, oyunun üç boyutlu maç simülasyonu ile de harika bir maç deneyimi yaşayacaksınız. Aydınlatma ve grafik konusunda da yapay zekanın etkileri hissediliyor diyebiliriz.

Football Manager serilerinde başarılı olmak için oyuncu izleme ağının da iyi olması şart! Bu noktada, geliştirilmiş oyuncu ve personel alımı ağı ile istediğiniz oyuncuları veya teknik ekip üyelerini bünyenize katabilirsiniz. Ayrıca, birçok seriden farklı olarak uzun vadeli transfer politikasını belirleyebilirsiniz. Sezon sonunda şampiyon olmayı başardıysanız gerçek bir şampiyonluk kutlamasının sizi beklediğini söyleyebiliriz. Gerçekten de oyun sahip olduğu son derece güzel görsellerle başarınızı doya doya yaşamanızı sağlıyor.

Geliştirici: Sports Interactive
Seri: Football Manager
Platformlar: Xbox One, Xbox X ve S Serisi, macOS, Mac OS, Microsoft Windows
Yayıncılar: Sega, Sega Europe Limited

Football Manager 2021 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (Update 1903/May 2019 or later) – 64-bit
  • İşlemci: Intel Core 2 or AMD Athlon 64 – 1.8 GHz +
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Oyun 24 Kasım’da Steam üzerinen satın alınabilecek. Ön sipariş vermek isterseniz buraya tıklayarak Steam sayfasına gidebilirsiniz.