“FIFA 19 Ultimate Team” İçin Yeni Mod ve Daha Rahat Bir Oynanış

Fifa 19 belki de oynamaktan en çok keyif aldığımız oyun modu olan Ultımate Team’e  yepyeni bir mod daha getirerek oyuna tadına doyum olmayacak gibi görünen bir canlılık getirmeyi planlıyor. Fifa 19 Ultimate Team Division Rivals adındaki bu mod zorlu maçlardan kaçınan ancak rahatından da taviz vermeyecek oyuncular için ideal olacak bir orta seviye zorluğu bünyesine sindirmiş durumda.

FIFA 19 Ultimate Team

FIFA 19 Ultimate Team’de ısınma turları kolaylaşıyor

Gelen yeni mod ile ilgili ayrıntılara geçecek olursak zorluk seviyesi için gelen yeni mod daha çok ‘ısınma turu’ olarak oynadığımız maç seçeneği olan Squad Battles’tan bir tık daha zor ancak belimizi kıracak zorlukta olan FUT Champions’tan ise daha kolay durumda diyebiliriz. Tüm bunlara ek olarak Fifa 19 Ultimate Team’in geçmiş yıllara oranla daha adil olacağını da söyleyebiliriz.

Çünkü 1’den 10’a dek olan lig seviyelerinden birine yerleşmeden önce birkaç ‘seviye belirleme’ maçı yapıyor ve becerinize göre bu liglerden birine yerleşiyorsunuz. Ligler arasında yükselmek tabii ki mümkün. Eğer her hafta yeniden belirlenen görevleri başarı ile gerçekleştirip bir çok oyuncunun önüne geçmeyi başarırsanız lig atladığınızda tonla ödülünde sahibi olabilirsiniz üstelik. Zor görünebilir ancak o kadar da zor değil çünkü  her hafta rekabet ettiğiniz rakipleriniz  elde ettiğiniz yetenek puanlarınıza göre adil bir şekilde belirlenmiş durumda karşınıza çıkıyor. Kontrol tamamen sizin elinizde. Tüm bunların yanı sıra FIFA 19 ile birlikte sunulacak olan FUT 19, yeni açılış sahnelerini de beraberinde getiriyor. Artık eşyalarınızı kolayca listelemenize ve aradığınız kartı rahatlıkla bulmanızı sağlamak için kartlarınızı sıralayan bir sisteme de sahipsiniz. Bu da daha rahat bir oynanış şekli demek oluyor ki bu oyuna gelen büyük artılardan sadece bir tanesi olarak göze çarpıyor. Maalesef bu muhteşem oyun için 28 Eylül’e değin beklemek zorundayız. O zamana kadar oyunla ilgili daha fazla haber için bizleri takip etmeyi unutmayın.