PS PLUS Ağustos 2018 İçeriklerindeki Kaliteli Oyunları Kaçırmayın

Merhaba! Ağustos ayının Playstation Plus oyunları belli oldu! Bakalım bu ay bizi hangi oyunlar bekliyor.

Öncelikle, listemizin başında Mafia III var. Baş karakterimiz, Lincoln Clay yıllarca süren savaştan sonra eve dönen eski bir Vietnam gazisi. Vaftiz ailesi, İtalyan Mafyası tarafından öldürüldüğünde, kendisine yeni bir aile kurarak askeri düzeyde bir intikam yoluna baş koyuyor Lincoln Clay.  

Bu intikam yolunda Clay’e yola gösterin ve mafyaya karşı yıkıcı bir savaş açın! Dilerseniz ölümcül silahlar kullanabilir ya da gölgeler arasında gizlice ilerleyebilirsiniz. Şehir yaptığınız her eyleme/seçime tepki verecektir.

Şahsen Mafia hayranı biri olarak serinin bu oyununa karşı kocaman bir önyargım olduğu için alma girişiminde bile bulunmamıştım. Bu sayede bende bir tadına bakacağım Mafia III’ün.

Sıradaki oyunumuz 4v1 oynayabileceğiniz bir korku oyunu: Dead by Daylight.

Bu korku oyununda, bir oyuncu vahşi katil rolünü üstlenmekte, geriye kalan 4 oyuncu ise bu vahşi katilden kaçmaya ve arena içindeki kapıları açmaya çalışan kişileri oluşturuyor. Eğer katile yakalanırsanız işkence görebilir ve hatta öldürülebilirsiniz. Eğer Katil takım arkadaşınızı yakaladıysa ölmeden önce onu kurtarma şansınız tabii ki de var! Bakalım oyunun sonunda iyilik mi kazanacak kötülük mü?

Ağustos ayının Plus oyunları içerisinde Dead by Daylight ve Mafia III dışında şunlarda bulunmakta:

  • Bound by Flame, PS3
  • Serious Sam 3 BFE, PS3
  • Draw Slasher, PS Vita
  • Space Hulk, PS Vita

Ayrıca, bonus olarak VR sahibi olan kullanıcılar için bir oyun var bu ay! 7 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında indirilebilecek olan bu oyun sadece VR sistemi olan oyunculara özel olacak.  Here They Lie adını taşıyan bu oyun karanlık ve rahatsız bir psikolojik korku oyunu.  Akla hayale gelmeyen korkular zihninize dadanmak ve sizi etkilemek için her köşe başında, gözlerden uzakta sizi bekliyor. Zihninizin sınırlarını zorlayacak ve varlığınızı sorgulayacak cesarete sahip misiniz? Çünkü bu oyun tam anlamıyla sizleri buna zorlayacak ve gerçekçi bir deneyim yaşatacak. VR’ı olan arkadaşlarımıza – tabii korku oyunlarını severlerse – tavsiye edebileceğim bir oyun.

 

Bu da yetmiyor diyorsanız da son olarak Knowledge is Power oyununa da bu süreler içerisinde erişebiliyor ve indirebiliyor olacaksınız. Rakiplerinizi zekanızla ters köşe yaparak çeşitli trivia sorularıyla ve taktiksel zorluklarla karşı karşıya bırakıp onları yenin ve zaferin tadını çıkarın! PS4’ünüzde oyunu oynamaya başlamak için mobil cihazınıza Knowledge is Power eşlik uygulamasını indirmeniz gerektiğini unutmayın!

Bu ay güzel oyunlar bizleri bekliyor gibi görünüyor, hepsini kütüphanenize eklemeyi unutmayın!