FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

MARVEL AVENGERS ACADEMY 2019'da Kepenklerini İndiriyor

0

TinyCo kendi Marvel Avengers Academy oyununu 4 Şubat 2019'da temelli olarak kapatıyor. Şirket yaptığı açıklamada bu kararın kendileri tarafından yeni projelere odaklanabilmek amacıyla alındığını söyledi.

TinyCo yaptığı açıklamada "Sizin sayenizde bu oyun Marvel hayranlarının bir arada olduğu, eğlenceli vakit geçirdiği ve sürekli paylaşım içerisinde olduğu çok değerli, çok eşsiz bir topluluktu." dedi. "Oyun, TinyCo ve Marvel Games'in işbirliği içerisinde yürüttüğü bir ortaklıktı ve birlikte temellerini atıp inşa ettiğimiz oyun topluluğu için gurur duyuyoruz."

Oyun içinde yeni satın alımlar ve indirmeler askıya alındı ve bütün kullanıcılara oyun içi para birimi  2500 "shard" ve diğer birçok sürpriz materyal hediye etti.

TinyCo şirketini ilk kez 2016 yılının şubat ayında ücretsiz mobil oyun Marvel Avengers Academy ile kurdu. Kuruluşundan sonra ilerleyen süreçte ise, birkaç ay sonra şirket JamCity tarafından satın alınıp devredilmişti. Şimdi ne yazık ki 4 Şubat 2019'da şirket temelli olarak kapatılıyor.

Kaynak: Newsarama

Önceki yazımız olan G2A'den "Aylık Ücret" Açıklaması; Bu Normal Bir Uygulama yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.