Attack on Titan Oyunu ve Yeni Tanıtım Videosu

Attack On Titan oyunu, Eren, Mikasa ve diğer tüm karakterlerle karşınıza geliyor.

Popüler anime ve manga serisinden uyarlanan Koei Tecmo’nun Attack on Titan oyunu için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. E3 özel tanıtım videosunda oldukça uzun bir karakter listesi görebilirsiniz ve ayrıca oyunun üçüncü şahıs kombat sistemini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Serinin kahramanı Eren tanıtım videosunda öne çıkıyor ve Scout Regiment’in Mikasa, Armin, Jean, Christa, Sasha, Conny, Levi ve Erwin dahil diğer üyeleri de yer alıyor. Videoda güçlü bir kadın titan ve dev bir titana da dikkat çekiliyor.

Oyunun oynanış detayları henüz bilinmiyor ama oyunun yeni tanıtım videosundan,  hikayenin anime enkaryasyonunun orjinaline yakın olacağı anlaşılıyor. 2 dakikalık videoda, oyunun popüler olmasına sebep olan aynı kanlı kombat karşılaşmaları yer alıyor ve animasyonların üç boyutlu manevra dişlisi kullanımıyla ilişkili olduğu gösteriliyor.

Omega Force tarafından geliştirilen oyun için Koei Tecmo, oyunun fiziksel olarak PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacağını, dijital versiyonların ise PlayStation 3, PlayStation Vita ve Windows PC için çıkacağını açıklamıştı.

Gematsu‘nun yeni yayınladığı Attack On Titan oynanış videosunu aşağıda görebilirsiniz.

 

KOEI Tecmo Games, Hajime Isayama’nın mangasından uyarlanan  oyunun 2. tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Videoya göre oyun Japonya’da PlayStation 4, PlayStation 3, ve PlayStation Vita platformları için Şubat 2016’da piyasaya sürülecek.

Yine videoya göre oyunun ilk sürümünü alanlar, Eren ve Levi’nin “Temizlik” kostümleri için seri kodlarına ve “kuş tüyü toz alıcı” bıçağa sahip olabilecekler. Oyunun  “Treasure Box” sürümü, oyunu içerek ve ayrıca, “Official Survey Record Collection” adındaki oyunun soundtrack’i, bir adet havlu atkı, iki set olarak Eren, Mikasa ve  Levi’in rozetleri ve Armin’in  Attack on Titan: Junior High kostümü için indirme kodu yer alacak. “Treasure Box”, PS4 ve PS3 platformları için 104$’dan, PS Vita için ise 96$’dan dan satışa sunulacak. Oynanabilir karakterler için buraya tıklayın.

Attack on titan Oyunu Mikasa
Attack on titan Oyunu Mikasa

PS4 ve PS3 platformları için olan sıradan paketler 63$’dan, PS4 ve PS3 için indirme sürümleri 55$’dan satılacak. Normal bir PS Vita paketi 55$’dan,indirme sürümü ise 49$’dan satışa sunulacak.

Oyun Avrupa ve Kuzey Amerika’da önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek.