Attack on Titan Oyunu ve Yeni Tanıtım Videosu

Attack On Titan oyunu, Eren, Mikasa ve diğer tüm karakterlerle karşınıza geliyor.

Popüler anime ve manga serisinden uyarlanan Koei Tecmo’nun Attack on Titan oyunu için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. E3 özel tanıtım videosunda oldukça uzun bir karakter listesi görebilirsiniz ve ayrıca oyunun üçüncü şahıs kombat sistemini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Serinin kahramanı Eren tanıtım videosunda öne çıkıyor ve Scout Regiment’in Mikasa, Armin, Jean, Christa, Sasha, Conny, Levi ve Erwin dahil diğer üyeleri de yer alıyor. Videoda güçlü bir kadın titan ve dev bir titana da dikkat çekiliyor.

Oyunun oynanış detayları henüz bilinmiyor ama Attack on Titan oyunu yeni tanıtım videosundan,  hikayenin anime enkaryasyonunun orjinaline yakın olacağı anlaşılıyor. 2 dakikalık videoda, oyunun popüler olmasına sebep olan aynı kanlı kombat karşılaşmaları yer alıyor ve animasyonların üç boyutlu manevra dişlisi kullanımıyla ilişkili olduğu gösteriliyor.

Omega Force tarafından geliştirilen oyun için Koei Tecmo, oyunun fiziksel olarak PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacağını, dijital versiyonların ise PlayStation 3, PlayStation Vita ve Windows PC için çıkacağını açıklamıştı.

Gematsu‘nun yeni yayınladığı Attack On Titan oynanış videosunu aşağıda görebilirsiniz.