ATTACK ON TITAN OYUNU İçin 10 Oynanabilir Karakter ve İçerikler

Omega Force ve Koei Tecmo‘dan Attack on Titan oyunu hakkında yeni bilgiler var. Famitsu röportajında konuşan yönetici Tomoyoki Kitamura ve yapımcı Hisashi Koinuma, yeni oyunda oynanabilir karakterler olarak Eren, Mikasa, Armin,Krista, Sasha, Connie, Jean, Levi, Hange ve Erwin’in yer alacağını belirtti.

Attack on Titan Oyunu - Eren titan modu
atc


Oyunun baştan sona anime konusuna sadık şekilde adapte edildiğini belirtilmiş durumda. Hatta Attack on Titan‘ın yazarı Hajime Isayama da bu konuda denetleme direktörü olarak atanmış.
Bu da bize oyunun animenin konusundan bağımsız olmayacağını gösteriyor.
Hikaye modu, duvarların dışında araştırma yapmayı ve seçilen karakterlerin duvarın dışında görev almasını da içermekte. Bunun dışında, dışarda bulunan materyalleri kullanmak, kazanç sağlamak ve karakter gelişimine ilişkin içerikler de bulunacakmış. Hikaye modu sonlandıktan sonra da serbest dövüş modu tarzında bir özelliğin de oyunda bulunacağı belirtilmiş durumda.

Attack on Titan oyunu, Playstation 3, Playstation 4 ve PS Vita için 18 Şubat’da Japonya’da çıkacak. Ancak Avrupa’ya çıkışı için biraz daha beklenmesi gerekecek.

Oyun içeriği ile ilgili daha detaylı bilgi için Gematsu‘yu ziyaret edebilirsiniz.