İyi Saç Stillerine Sahip 5 Oyun Karakteri

Oyun dünyasındaki teknoloji geliştikçe karakterlerin görüntülerindeki karakterlerin saçlarının görüntüsü, oyunda görsel hareketliliğe sahip olan her şey gibi giderek gelişti. 

Konu uygarca konuşmaya ve şiddet içermeyen çözümlere gelirse oyun karakterleri şüphesiz bir rol model değiller. Ama eğer iyi görünmekten bahsedeceksek, oyun karakterleri modern saç şekilleriyle ortalığı yıkıp geçiyorlar. Eğer video oyunlarındaki en iyi saç stillerini merak ediyorsanız işte IGN tarafından hazırlanmış olan beşi:

Cloud Strife (Final Fantasy series)

cloud strife

Final Fantasy oyun karakteri olan Cloud’un saçının fantastik olduğunu inkar etmek mümkün değil. Bu kılıç ustası farklı saç stiliyle mükemmel kombolar yapıp, devasa kılıcını omzuna dayayıp, mavi gözleriyle çelik gibi baktığında, biliyorsunuz ki o, doğru bir şey yapmış.

Adam Jensen (Deus Ex: Human Revolution)

adam jensen

Deus Ex oyun karakteri olan mekanik kahraman Deus Ex, cybertastic yaparken yanlış bir adım atarsa kolaylıkla Matrix özentisine dönüşebilir. Ama bunun için ilerdeki görüntüsünde sakallarının olmaması gerekiyor.Yani Jenson’a bir stil devrimi lazım.

Bayonetta (Bayonetta series)

bayonetta

Bayonetta’nin siyah bukleleri bir şampuan reklamında yer alacak kadar güzel. Ama bu aldatıcı cadının bukleleri düşmanlara karşı büyülü saldırılar yapabiliyor ve giydiği kıyafetlerle birleşebiliyor.İddialı, fonksiyonel ve modaya uygun bu saç stiliyle her daim kazananlar arasına girmeyi başarıyor.

Dudley (Street Fighter series)

dudley

Dudley’nin modadan uzak kaba stilinin nasıl olup da sıralamaya girdiğini merak ediyorsunuz ona yakından tekrar bir bakın. Saçının tek kıvrımının nasıl düzgünce aşağı indiğini,bıyıklarının ne kadar düzgün yukarı kıvrıldığını göreceksiniz. İkili saç kıvrımı olsaydı bu çok olağan olurdu ama Dudley’nin saçı ona farklı bir hava katmış.

Nathan Drake (Uncharted series)

nathan drake

Bu macera bağımlısının saç stilinde açıkça şık bir şey yok ama klasik deri montla birleşince fonksiyonel ve zamansız bir şıklığa kavuşuyor. Zahmetsiz bir model gibi görünse de mücadele esnasında korumak oldukça zor. Kısacası  Nathan’ın görünümü ona erkeksi bir çekicilik katmış.