E3 2019 UBISOFT Konferansı Nasıl Geçti? İşte Tüm Oyunlar Ve Videoları

E3 2018 Ubisoft için çok yeni şeyler duyurulmayan ortalama bir konferanstı. E3 2019 da ise Ubisoft için pek farklı sayılamzdı. Çok güzel bir Assassin’s Creed Symphony’si ile başladılar. Sahne tasarımları oldukça güzeldi. Yine Just Dance’i dans ederek kutladılar. Fakat sunumun neredeyse yarısı yine var olan oyunlarına getirecekleri güncellemeler hakkında konuşmakla geçti.

Watch Dogs Legion

Sunumlarına bu sene en çok merak ettiğimiz oyunlardan biri olan Watch Dogs Legion’ın oynanış videosuyla başladılar. Teknolojinin gelişmiş olduğu bir Londra da geçmekte olan oyunumuzda bir kişiden çok bir topluluğu yönetiyoruz. Oynanış videosundan gördüğümüz kadarıyla 20 farklı karakteri farklı yerlerde ve farklı görevler için kullanabiliyoruz. Bu 20 karakterin kendine has özellikleride mevcut. Özellikle yakın dövüş mekanikleri benim çok hoşuma gitti. 6 Mart 2020’de Watch Dogs Legion biz oyuncularla buluşacak.

Rainbow 6: Phantom Sight Operation

https://www.youtube.com/watch?v=8X69RICP2js

Rainbow 6 şuan aktif olarak piyasaki en iyi shooter oyunlarından biri. Ve oyuna ara ara gelen operasyonlarla birlikte oyunu canlı tutmayı başarıyor Ubisoft. Operasyon Phantom Sight ile oyuna takım elbisesiyle çok havalı bir operatör olan “Warden” geliyor.

Brawhalla: Adventure Time Crossover

https://www.youtube.com/watch?v=sQWPLKHv2TU

Brawhalla Super Smash Bros. tarzında çok eğlenceli bir oynanışa sahip güzle bi oyun. Geçtiğimiz aylarda Hellboy filmiyle birlikte oyuna Hellboy karakterinin eklendiğini görmüştü. Şimdi de Adventure Time’ın sevilen karakterleri ve sevilen mekanları Brawhalla evrenine dahil oluyor.

Ghost Recon: Breakpoint

Ghost Recon oyunları oyuncular tarafından çok sevilen seri. Serinin yeni oyunu Breakpoint serinin sevenlerini mutlu etmeye devam edecek gibi gözüküyor. Artık yeni çıkan oyunlarda bolca görmeye başladığımız ileri teknolojide savaş konsepti bu oyunda da devam ediyor. Oyunun Beta süreci 5 Eylül 2019’da başlıyor. Oyunun resmi çıkış tarısı ise 4 Ekim.

Tom Clancy’s Elite Squad

Mobil oyun pazarı gün geçtikçe büyüyen bir pazar. Büyük firmalar da haklı olarak bu pazardaki yerlerini büyütmeye devame diyorlar. Şimdide Ubisoft Tom Clancy oyunlarındaki en ikonik karakterleri bir araya getirerek kendi “Elite Squad”ını oluşturdu. Oyun RPG türünde olacak ve 5v5 shooter oyunu olacak. Ayrıca oyunun içinde bir de mücadele modu olacak. Bu mod da PvE olarak oyunun dünyasını keşfedebileceğiz.

Just dance 2020

Her sene olduğu gibi bu sene de yeni bir Just Dance oyunu duyuruldu. Fakat bu Just Dance oyunu ile birlikte Just Dance serisi 10. yılını kutluyor. Bu sene geçen seneye nazaran daha basit bir tanıtım gerçekletrimeye karar vermişler. Yerinde bir karar olmuş gerçekten. Yeni Just Dance oyunu Kasım 2019’da biz oyuncularla bir araya gelecek.

For Honor: Shadows of The Hirokiri

For Honor oyunu ne kadar güzel bir oyun olsada maalesef bir balon gibi hızlıca söndü. Fakat Ubisoft For Honor için hala iddialı gözüküyor. Yeni oyun içi etkinlik olan Shadows of The Hirokiri’yi çok güzel bir video ile duyurdular. 10-27 Haziran arasında yeni etkinliği deneyebilirsiniz.

Rainbow Six Quarantine

Uzun bir süredir Rainbow Six’e bir hikaye modu bekliyorduk. Ubisoft, Quarantine adını verdikleri 3 kişilik coop oynanabilen yeni PvE modunu duyurdu. Rainbow Six Quarantine’i 2020 başlarında oynayabileceğiz.

Tom Clancy’s The Division 2 Büyük Güncelleme

The Division 2 ilk oyuna kıyasla daha çok sevilen ve daha başarılı bir oyun olmuştu. Oyunun çıkışının ardından nerdeyse 3 ay geçti ki ilk büyük güncellemesinin geleceğini duyurudurlar. Yeni gelen güncelleme ile birlikte şehrin dışına çıkıyoruz ve Pentagon oyuna dahil oluyor. Episode 1 ve 2 güncellemeri yayınlandı. Episode 3 güncellemesi ise 2020 başlarında bir oyunculara sunulacak.

Jessica Chastain ve Jake Gyllenhaal’lı The Division Filmi Geliyor!

Henüz çok fazla detay verilmese de The Division 2’nin Episode 3 güncellemesinin duyurulmasının ardından Netflix’ye yayınlacak olan bir The Division filmi üzerinde çalıştıklarını açıkladır. Filmin yönetmen koltuğuna Deadpool 2 ve John Wick filmlerinden tanıdığımız David Leitch geçecek. Oyuncu kadrosunda ise başarılı iki oyuncu olan Jake Gyllenhaal ve Jessica Chastasin’in olacağını duyurudular.

Roller Champions

Uzun bir süredir Ubisoft’un bir spor oyunu üzerinde çalıştığı söylentileri vardı. Bu gece duyurdukları Roller Champions ile değişik bir spor oyunu ortaya çıakrmışlar. Oyunun henüz resmi çıkış tarihi belli değil fakat oynaması ücretsiz olarak biz kullanıcılara sunulacak. Oyunun demosu 10 – 14 Haziran tarihleri için oynanabilir durumda.

Gods and Monsters

Ubisoft geceyi yine güzel gözüken ve ilgi uyandıran bir oyunla bitirdi. Birçok kişi tarafından sevilen Assasin’s Creed Odyssey’in yapımcılarından yeni bir mitolojik oyun geliyor. Yunan Mitolojisine dalacağımız bu oyun hakkında sadece bu sinematiği ve çıkış tarihini paylaştılar. Gods & Monsters 25 Şubat 2020’de bizlerle buluşacak.