MARVEL’S AVENGERS Oyunu Duyuruldu!

Bu sene Endgame filminin vizyona girmesiyle söylentileri çokça artan Marvel’s Avengers oyunu Square Enix tarafından tanıtıldı. Oyunda Marvel severlerin çok sevecekleri detaylar var.

Oyunda Hikaye Modu Var!

Filmlerde kahramanlarımızı oynayan oyunculara alıştığımız için oyunda gözümüze bir garip gelse de zamanla alışıyoruz. Yayınladıkları fragmandan anladığımız kadarıyla oyunun tek kişilik modunda olacak hikaye büyük bir felaket sonucu Captain America’nın ölümünden sonra kahramanlarımız bir araya gelip büyük düşmana karşı savaşmalarını göreceğiz. Hikaye güzel işlenebilirse gayet eğlenceli olabilecek bir potansiyele sahip bence. Oyunun yapımcıları hikaye modunda sinematik hikaye anlatıcılığı ve aksiyon ağırlıklı olacağını söylediler. Aynı zaman da atlamamız gerekn bir nokta ise oyunun geliştiricisi olan Crystal Dynamics. Crystal Dynamics’in Tomb Raider da gösterdikleri inanılmaz başarıyı umarız Marvel’s Avengers oyununda görebiliriz. Oyun emin ellerde gibi gözüküyor.

Arkadaşlarınızla 4 Kişiye Kadar Oynayabilirsiniz

Oyunun çok oyunculu kısmında ise online coop oynayabileceğimiz açıklandı. 4 kişilik coop olarak oyunu online oynayabiliyoruz. Online kısmında bir diğer önemli nokta ise kesinlikle para vererek diğer oyuncuların önüne geçilemeyeceği açıklandı. Son zamanlarda özellikle EA oyunlarında sıkça karşılaştığımız bu sorun Marvel’s Avengers oyununda olmayacak.

avenger-endgame-captain

Yetenek ağacı sayesinde yeni yetenekler açarak ilerleme yapabileceğiz. Aynı zaman da oyun içinde çeşitli kozmetik ve kişiselleştirme özellikleri de olacak. Yeni kahramanlar yeni silahlar ve bir sürü yeni eşyaların ileride ekleneceğini de söyledir. Ve en önemlisi bütün bunların ekstra ücret ödememize gerek kalmadan oyuna ekleneceği haberini vererek bizleri sevindirmeyi başardılar.

Oyunun online tarafını Square Enix’in PlayStation ile yaptığı özel bir anlaşma sayesinde erken beta sürecinde PlayStation 4 kullanıcıları oyunu deneyebilecek. Konferans sırasında herhangi bir oynanış videosu yayınlamasalar da fuar alanında oyunun oynanabiliyor olduğunu duyurdular.

Marvel’s Avengers oyunu 15 Mayıs 2020’de biz oyun severlerle buluşacak!