E3 2019 BETHESDA Konferansı Nasıl Geçti? İşte Tüm Oyunlar Ve Videoları

Geçen sene E3 2018’de Bethesda çok ortalama bir konferans sunmuştu bizlere. Fakat bu sene salonda onlarca her kelimeden sonra alkışlayıp bağıran seyircilerin aksine ben vasat bir konferans olduğunu düşünüyorum. İçerik olarak çok dolu bir konferans değildi.

Sunumun başında bol bol mobil oyunlarından ve başarılarından bahsettiler ve konferansın henüz en başındayken The Elder Scrolls 6 ve Starfield’dan bahsetmeyeceklerini açıkladılar.

Fallout 76 Wastelanders Güncellemesi

Bethesda şüphesiz en eleştirilen işlerinden biri kesinlikle Fallout 76. Todd Howard konuşmasına eleştrilerinizi aldık ve Wastelanders güncellemesi ile sizleri memnun etmeyi düşünüyoruz diyerek böyle bir fragman yayınladılar. Wastelanders güncellemesi 2019 Sonbaharında bizlere sunulacak.

Fallout 76 Nuclear Winter

Tabii ki her şeyin battleroyal’inin çıktığı bu dönemde Fallout 76’nın battleroyali olmazsa olmazdı. Oyun Fallout 76 oyuncuları için bedava. Bugünden itibaren de pre-beta olarak oynanabilir durumda.

Ghostwire Tokyo

 

Tokyo nüfüsundaki ani kaybolmaların sebebini gizemli yetenekleriniz ile çözecek ve şehri deneyimleyeceksiniz.

Tango Gameworks tarafından geliştirilen bu oyun beni gerçekten heyecanlandırdı. Ayrıcı oyunun geliştiricileri oyunun bir korku oyunundan ziyade aksiyon macera türünde olacağını savaştığımız şeyin doğaüstü güçler olduğunu söyledi. “Bilinmeyenden korkma, ona saldır!”

Commander Keen

https://www.youtube.com/watch?v=FtQjGPfkEe8

Billy ve Billie dünyayı kurtarıyor. Duyuru fragmanında tatlı bir çizgi film gibi gözüken bu yapım maalesef oynanışını izledikten sonra çok vasat bir oyuna benziyor. Henüz ne zaman çıkacağını bilmediğimiz Commander Keen İOS ve Android için çıkacak.

Rage 2 Rise of The Ghosts Expansion

Rage 2’ye birçok yeni şey ekleyeceğini söyleyen Rise of The Ghosts genişletme paketinin ne zaman çıkacağı belli değil. Ama “bu yıl içinde” olduğu söylendi.

Wolfenstein: Youngblood

Oyun 26 Temmuz’da biz oyuncuların beğenisine sunulacak.

Deathloop

https://www.youtube.com/watch?v=MXv5IDp8y74

Konferansın yeni ve en heyecanlandırdan 2. oyunu Deathloop. Fragman beni çoldukça etkiledi vemerak ettirdi. 2 olağanüstü suikastiçinin müthiş mücadelesine tanık olduğumuz Deathloop hikaye odaklı bir oyun alacak.

Doom Eternal

Klasik Doom. Hala çok vahşi. Bu oyunda platform öğelerinin arttığı dikkatlerimizi çekiyor. Eğer Collector’s Edition alırsanız çok güzel bir Doom Helmet’da almış oluyorsunuz aynı zaman da.

Doom Eternal 22 Kasım’da tüm platformlar da.

The Elder Scrolls: Blade

The Elder Scrolls: Blade, 2019 Sonbahar’ında Nintendo Switch’e bedava olarak gelicek ve oyuna büyük bir güncelleme gelecek.

Bence vasat bir Bethesda konferansıydı. Umarım seneye ya daha başarılı bir Bethesda konferansı görürüz ya da Sony gibi hiç konferans yapmazlar.