VIKINGS’in 4. Sezon Sneak Peek’i Yayınlandı

Kısa bir süre önce 4. Sezonunun fragmanı yayınlanan dizinin şimdi de sneak peek’ i yayınlandı.

Geçen sezon, Paris’teki destansı savaş hezimetle sonuçlanmıştı. Viking lideri Ragnar Lothbrok (Travis Fimmel) eve tehlike derecesinde hasta olarak dönmüştü. Fransızlarla bazı şartlar dahilinde anlaşma yapılıyordu. Bu olumsuz durumlara ek olarak Ragnar bir de her zamanki gibi ardından oynanan oyunlarla mücadele etmeye devam ediyordu. Ve muhtemelen bu sezonda eşi ve büyük oğlu da dahil olmak üzere diğerleri taht üzerinde hak elde etmeyi talep edecekler. Ragnar, iç sorunlarla mücadele ederken dış düşmanların oyunlarıyla da karşılaşmak üzere… Sneak Peek’in ve fragmanın bize yansıttıklarından bazıları bunlar.

ragnar-in-pain-from-his-own-injury

Vikings’in Patronu Michael Hirst‘e Göre; Daha Cesur ve Şok Edici Bir Sezon Bizleri Bekliyor

‘’Güç tehlikelidir. Bu daima bildiğimiz bir şey. Paris’in işgalinden beri gücün ne olduğunu öğrenmiş oldum. Bu gücü kullanan nedir?’’ Diziye dair çok ipucu vermeyerek sözüne devam ediyor patron; ‘’Diğerlerinin istediğinden fazla güce sahip olursan güçle ilgili sorunlarla karşılaşırsın. Ve benim dünyamda, güç sadece gerçekten bir şeyle inşa edilebilir: Kanla…
‘’Mücadeleden kaçarak sonsuza kadar yaşanacağına aptallar inanır’’ der. ‘’Ben ölüm kavramını kucaklarım.’’

Ölüm ve güç savaşlarının bizi beklediğini kanıtlayan Sneak Peek;

Vikingler Kanlı Savaşta

Bu arada güzel ve vahşi savaşçı Lagerta “Ben kaderimden sorumlu değilim. Yaşam ve ölümü kucaklarım. Tanrılar zaten hikayemi yazdı.” Diyor.

lagertha_season1

Elinden geleni ardına koyma!

Vikings , 18 Şubat 2016 Perşembe ekranlara yeniden ‘’Je vous salue’’ demeye hazırlanıyor.

Fanzade.com editörü