TWD-FEAR THE WALKING DEAD Crossover’ı Bekleyenlere Kötü Haber

The Walking Dead ile Fear the Walking dead için crossover bekleyenler üzülecek.

Hepimizin bildiği gibi Fear the Walking Dead‘in çıkışı, The Walking Dead’in ara verdiği dönemde herkes için muhteşem bir olay olmuştu. Zamanla her iki dizi de ilerledikçe hayranlar iki dizi arasında gerçekleşecek bir crossover ihtimali üzerinde duruyor ve bu konu hakkında teoriler üretiyorlardı. Dizilerin yayınlanan son bölümleri herkeste bu teorilerin gerçekleşebileceği düşüncesini uyandırıyordu. Henüz bu konu hakkında kesin bir gösterge olmasa da, The Walking Dead’in kahramanlarından Abraham Ford, Fear The Walking Dead’de karşımıza çıkabilir gibi durmaktaydı.

Abraham Ford yolculuğuna Houston’da başlamıştı. Dizide Eugine’den önce neler yaşandığına dair çok az bilgi verilmiş olsa da Fear The Walking Dead 3. sezon finalinde aynı yerin ismi geçti. Her ne kadar FTWD karakterleri, The Walking Dead’de gerçekleşen olaylar sırasında çoktan ölmüş olma ihtimaline sahip olsa da Abraham’ın geçmişiyle birlikte ekranda belirmesi heyecan verici bir durum.

FEAR THE WALKING DEAD

Çoğu hayran Madison Clark’ın ya da kızı Alicia’nın Alpha, Whisperers grubunun lideri olması ihtimalinden şüphe duyuyor. Eğer durum buysa, her iki karakterin de, çizgi romandan çok büyük sapmalar olmadığı sürece, Negan ile olan savaşın sonuna kadar The Walking Dead’e uğramasına çok da gerek yok.

Fear The Walking Dead karakterleri ile The Walking Dead karakterlerinin yollarının kesişmesini konu alan çoğu teori, 8. sezon fragmanında gösterilen zaman atlamasıyla daha da imkansız hale geldi. Bu zaman atlaması Rick ve Alexandria topluluğunu en azından 2 yıl sonrasında gösterdi. Halihazırda Fear The Walking Dead yıllarca geriden geliyorken bu zaman atlaması sonucu karakterler eğer Rick ve ekibi ile karşılaşacaksa, çekim süresinde yaşlandıklarından daha fazla yaşlanmak zorunda kalacaklar. Greg Nicotero’nun sadece The Walking Dead ile derinlemesine ilgili olup, Fear The Walking Dead ile ilgili hiç bir taslağa bakmadığını da hesaba katarsak, maalesef bir crossover yakın zamanda çok mümkün görünmüyor.

Sizin bu konudaki fikirleriniz nedir? Beklediğiniz bir durum muydu yoksa şaşırdınız mı? Aşağıda yorumda bulunun.