FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Supernatural Scooby-Doo Crossover Animasyon Bölümü Geliyor

0

Bugün yapılan açıklamaya göre Supernatural'ın 13. sezonunda özel bir bölüm yer alacak. "Supernatural Scooby Doo Crossover"  Tamamen animasyon olacak bu bölümde Dean ile Sam, Scooby-Doo ile bir ekip oluşturacak.

Sam ve Dean Winchester, yıllar boyunca çok şey yaşadılar, ancak durdurulamayan kardeşler Scooby-Doo ve Mystery Inc. çetesi ile bir araya gelerek muhtemelen en iddialı maceralarına adım atacaklar  Hem Jensen Ackles hem de Jared Padalecki, CW'nin yıllık Upfront sunumunda müthiş bir duyuru yaptı. Çok fazla bilgi vermeseler de, "tamamen animasyon dünyada" yer alacak "renkli" bir bölümden bahsettiler.

Duyuru anında, bu bölümün önümüzdeki sezonun hikayelerini nasıl etkileyeceği biraz belirsizdi, ancak geçen gece şok edici olan iki bölümlü 12. sezonun sonundan sonra işler önemli ölçüde açıklığa kavuştu.
Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanYeni Hellboy Uyarlamasının Konsept Çizimi Karşınızda yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.