Yürüyen Ölüleri En Az İki Sezon Daha İzleyeceğiz, The Walking Dead 8. Sezona Uzatıldı

2010’dan bu yana birçok kitleyi peşinden sürükleyerek Amc’nin göz bebeklerinden biri olan zombi dizisi The Walking Dead’in 7. Sezonu iple çekilirken, 8. Sezonun da onayını almasıyla en az iki sene daha Rick Grimes ve Daryl Dixon karakterlerini izleyecek olmamız bizi heyecanlandırdı.

Çizgi roman uyarlaması olan ama kısa sürede çizgi roman popülerliğinden daha büyük bir popülerliğe ulaşan The Walking Dead dizisi kablolu yayında en yüksek reyting yapan dizi unvanına sahip, yayınlandığı gün –pazar günü- 12 milyon canlı izleyiciye sahip ve daha büyük rekorlar kırması için önünde hiçbir engel yok. Hatta bu rekor 7. Sezonun başladığı gün yani 23 Ekimde kırılabilir çünkü 6. Sezon öyle bir soru işaretiyle bitmişti ki herkes 6 aydır o soru işaretiyle yaşıyordu bu yüzden bu Pazar ekranlara kilitlenecek büyük bir kitle olacaktır.1

8. Sezonun ne zaman başlayacağına dair kesin bir bilgi yok ancak The Walking Dead 8. Sezon‘un genellikle yeni sezonunun ilk yarısına Ekim ayının sonunda başlar ve sezonun diğer yarısı da Şubat ayında başlar. 8. Sezonun da öyle olacağını tahmin etmek güç değil. 8. Sezonun da geliyor olmasının mutluluğuyla 23. Ekimde güzel bir bölüm bizi bekliyor. Ne diyelim heyecanlıyız.

Oyun dünyasından son gelişmeleri yazıyorum