Yeni Sword Art Online Gözlük Tasarımları

Bilgisayar ekranlarının yaydığı mavi ışığı kesen, 6 nefis Sword Art Online karakter tasarımının kullanıldığı yeni bir gözlük serisi  tanıtıldı.

Calibur hikayesindeki Kirito’nun kullanıldığı gözlüğün çerçevesi mat siyah ve gözlüğün her iki kenarında Excalibur ve bir haç bulunuyor.Diğer modellerde; Mother’s Rosario’dan Yuuki, Fairy Dance’den Asuna, Fairy Dance’den Leafa, Aincrad’den Kirito, Aincrad’den Asuna kullanılmış.

sao3

Bilgisayar, televizyon ya da akıllı telefon önünde, araştırmacıların gözlerimiz için kötü olduğunu söylediği mavi ışığa maruz kalıyoruz. İyi haber şu ki, kendimizi gözlük kullanarak, ekrandan gelen mavi ışığın zararlarına karşı  koruyabiliriz. Bu amaçla üretilen, Sword Art Online anime serisinden 4 karakterin kullanıldığı özel tasarım gözlükler 46.96$’dan satışa sunuldu.

asuna glasses
kirito glasses
leefa glasses
sao yuuki glasses
sao2

Gözlük satın alan müşteriler aynı zamanda bunları saklamak için özel tasarlanmış yumuşak kılıflardan birine de sahip olacak.

glasses case

Ne yazık ki, şu anda bu tasarımlar için uluslararası nakliye seçeneği bulunmuyor. Bu sınırlı sayıda üretilen gözlüklerden edinebilmek için ya Japonya’ya yolculuk yapacaksınız ya da orada yaşayan bir tanıdığa ihtiyacınız var.

sao lens