FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Yeni Power Rangers Film Kostümlerine Hazır mısınız?

1

Daha önce Elizabeth Banks'i  Rita Repulsa kostümüyle görmüştük ama yeni Power Rangers filminden Ranger'ları sadece kostümsüz olarak gördük. Entertainment Weekly onların kostümlü ilk fotoğraflarını yayınladı ve görülüyor ki orijinal tayt ağırlıklı stillerinden biraz daha farklı kostümleri var.

Yönetmen  Dean Israelite konuyla ilgili olarak :

"Hikaye, çocukların başkalaşım geçirerek büyümeleri hakkında. Dolayısıyla bu kostümlerin çocukların ruhu ve enerjisiyle katalize olması gerekiyordu." dedi.

Yapım tasarımcısı  Andrew Menzies ise:

"Bir bakıma süperkahraman kostümlerinin farklı bir dille anlatımı. Bizimkisi insan yapımı olmayan,onlarla birlikte büyüyen bir uzaylı kostümü. Herkesi kazanamazsınız ama biz daha olgun izleyicilere ve yeni fanlara hitap etmeyi denedik." dedi.

Becky Gomez'i Sarı Ranger,  RJ Cyler'ı Mavi Ranger, Dacre Montgomery'i  Kırmızı Ranger, Ludi Lin'i Siyah Ranger ve  Naomi Scott'ı Pembe Ranger olarak görüyoruz.

Power Rangers, 24 Mart 2017'de gösterime girecek.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanGenç Han Solo'yu Alden Ehrenreich Canlandıracak yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. splinterfalcon diyor

    Olmamış gibi be.. İron Man gibi aynı. Biz taytlı Rangersları seviyorduk. Yani kendi tarzı vardı Power Rangers'ın. Teknoloji geliştikce "bizde geride kalmayalım bari!" demişler sanırım.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.