Yeni HELLBOY Uyarlamasından Alev Alev İkinci Fragman!

Hayranları tarafından eleştirilere maruz kalan ilk fragmandan 2 ay sonra yeni Hellboy filminden bomba gibi ikinci bir fragman yayınlandı. Yeni fragmanla film hayranların gönlünü almış gözüküyor.

Yeni fragmanda mizah dozu düşürülmüş ve Hellboy atmosferine çok daha uygun bir şarkı seçilmiş, Deep Purple’ın klasik parçası Smoke on the Water’ın fragman için yeniden düzenlenmiş bir versiyonunu diniliyoruz. Sertlik de artırılmış, filmin Rated R olacağını bildiğimizden bu çok makul bir tercih tabii.

12 Nisan‘da vizyonda olacak yeni Hellboy uyarlamasının başrolünde Stranger Things’ten tanıdığımız David Harbour yer alıyor. Oyuncuya Ölümcül Deney filmlerinin yıldızı Milla Jovovich ve usta oyuncu Ian McShane eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise Game of Thrones, Hannibal, Westworld gibi dizilerin bölüm yönetmenliklerini yapmış Neil Marshall.

David Harbour Hellboy rolünde

Mike Mignola’nın aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan üçüncü canlı-aksiyon Hellboy filmi olacak yapımdan sizin beklentileriniz neler? Beyaz perdede daha önce iki kez Hellboy’u canlandıran Ron Perlman ve bu filmleri yöneten Guillermo del Toro’nun ardından yeni uyarlama sizce nasıl olacak? Altta yorumlar kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Geek. Waiting for some action. Yazım hataları olursa kusura bakmayın, fark eder etmez düzeltiyorum.