FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Sonunda X-MEN: DARK PHOENIX Fragmanı Geldi. MUHTEŞEM!

0

Yeni X-Men filmi X-Men: Dark Phoenix'in ilk fragmanı resmi olarak yayınlandı.

Yaklaşmakta olan film, duyurulduğu günden bu yana gizemini korumaktaydı ve hayranları Dark Phoenix'in ne kadar merakla bekliyorlardı.

DARK PHOENIX Fragmanı

Resmi DARK PHOENIX fragmanı, James Corden'la The Late Late Show'da gösterildi. Yapımda X-Men'in favori karakterlerini görmekteyiz. X:Men Apocalypse filmine göre daha çok aksiyon sahnesine sahip olacak gibi.

 

Filmde James McAvoy (Charles Xavier), Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), Tye Sheridan (Cyclops), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Fırtına), Jessica Chastain (Smith), Evan Peters (Quicksilver) ) ve Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler) rol almakta.

Fragmanda  Game of Thrones oyuncusu Sophie Turner'ın oynadığı Jean Grey karakterine odaklanıyor. Uzayda bir kurtarma görevinde, Jean neredeyse gizemli bir kozmik güç tarafından öldürülme aşamasına gelen Jean'in güçleri, Phoenix'in kozmik gücü ile birleşir.

 

 

 

Önceki yazımız olan RICK and MORTY 4. Sezon Tarihi Açıklandı! Yeni Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.