Wolverine 3 Filmi 18 Yaş ve Üzeri İçin Olacak

Fox, Deadpool‘un ardından şimdi de “yetişkin kitleye” hitap etmesini istediği yeni filmi açıkladı. Wolverine 3 Filmi 18 yaş ve üzeri için olacak.

20th Century Fox’un Hugh Jackman’ın son Wolverine filmini PG-13 ( +13) olarak değil,  R-rate (+18) olarak derecelendirmeyi planladığı bildirildi.

Wolverine 3 Filmi

Fox’un, Toy Fair tanıtımı sırasında bildiri niteliğinde dağıttığı broşürlerde filmin R-Rated olarak derecelendirilmesinin beklendiği yazıyor. imgur kullanıcısı RayChaos buna dair bir fotoğraf yayınladı ( ComicBook.com aracılığıyla):

wolverine r rated

20th Century Fox‘un önceki X-Men filmlerinin PG-13 olmasına rağmen son filmin R-Rated olması, stüdyo R-rated çizgi roman filmi  Deadpool ile başarının sırrını çözmüşe benziyor dedirtiyor. Deadpool bu hafta sonu rekor bir başlangıç yaparak R-rated filmler arasında en büyük açılış günü rakamına ulaştı.

Wolverine 3, 3 Mart 2017’de gösterime girecek. Filmin çekimlerine  New Orleans ve New Mexico’da Nisan ayında başlanacak. Jackman’a göre film, Logan ve Professor X arasındaki baba-oğul benzeri ilişkiyi irdeleyecek.

Old Logan‘ın dövüş sahnelerinin biraz daha gerçekçi olacağını düşünmek güzel. Bu kez Wolverine’in pençelerini tertemiz göremeyeceğiz. Bu da Hugh Jackman‘ın Wolverine‘i son kez canlandıracağı serinin 3. filmine nasip oldu.

Elbette ki bu haber, 18 yaş altı izleyiciyi hayal kırıklığına uğratacak.

Fanzade.com editörü