VIN DIESEL’in BLOODSHOT’ına Dair İlk Çalışma Yayınlandı

Venom kötü değerlendirmeler almış ve çoğunluk tarafından beğenilmemiş olabilir ama şu bir gerçek ki Sony, bu filmden oldukça iyi para kazandı.  Şirket, Yaşayan Vampir Morbius‘un da yolda olduğunu ve  simbiyot anti-kahraman Venom ile aynı evreni paylaşacağını doğrulamıştı.  Ancak Sony’nin  güvendiği tek çizgi roman firması sadece Marvel değil, şirket aynı zamanda Valiant Comics‘in karakterleri ile de sinematik bir evren planlıyor.

Bu karakterlerden ilki Bloodshot, bu Valiant Comics‘den çıkacak ilk filmde başrolde Vin Diesel olacak. Bu film için planlanan tarih ise 2020. Groot aktörünün Bloodshot rolüne girince neye benzeyeceğine dair resmi bir görsel bekledik ama resmi olmayan ilk bakışa göz atmamız mümkün.

Etkinlikteki açık arttırmada karakter ile ilgili bir öğe yayınladı ve bunlardan biri de sanatçı Lewis LaRosa‘nın Bloodshot Salvation # 12’nin bir varyantı. Bu varyant kapak Vin Diesel’i biraz andırıyor ve hatta bir de imza var, bu da onu koleksiyoner için eşsiz kılıyor.

BLOODSHOT

Bu görseli gören hayranlar, karakterin live-action versiyonunun bu kadar iyi görüneceğini ümit ediyor. Sony, beyaz Örümcek amblemine sahip olmamasına rağmen Venom’u görsel açıdan sinemada başarılı olarak sundular. bu yüzden Valiant’ın süper kahramanı için de aynısını yapabilirler.

Bloodshot hala yapım aşamasında ve  çıkış tarihi olarak 2020 hedefliyor.

Siz bu filmden ümitli misiniz? Yorumda bulunun.