TOM VE JERRY’de Tanıdık Bir Yüz: Chloë Grace Moretz Filmin Başrolünde

Warner Bros’ tarafından yapımı hala devam eden ve Tom ve Jerry filmi hakkında yeni gelişmeler var. Filmin başrolü için Chloë Grace Moretz ile anlaşıldı.

Tom e Jerry | Chloë Grace Moretz será a protagonista do ...

Moretz’in filmde canlandıracağı karakter ile alakalı bilgiler de mevcut. Kayla isimli bir karakteri oynayacak olan yıldız, lüks bir hotelin işe yeni alınmış bir çalışanı. Olaylar Jerry’nin evi olarak gördüğü mekanda yol açtığı karışıklıklar  ve Tom’un bu karmaşayı durdurmak için hotele alınması etrafında gelişiyor.

Chloë Grace Moretz Joins WB's 'Tom And Jerry' Movie As Its ...

Hem Tom hem de Jerry filmde animasyon karakterleri olarak yer alacaklar ve orijinal seriye uymak adına tüm film boyunca sessiz kalacaklar.

Film, Fantastik Dörtlü ve Shaft’ın yönetmen koltuğundaki isim, Tim Story‘nin ellerine teslim edilmiş durumda. Senaryoda ise Katie Silberman, April Prosser ve Kevin Costello gibi isimlerin imzası var.

Moretz, Göster Gününü (Kick-Ass) serisindeki Hit-Girl karakteri ile ismini çoğumuza duyurmuştu. Kendisi ayrıca Greta, Suspiria, Cameron Post’a Ters Terapi, Kasım Suçluları ve Kötü Komşular 2 gibi filmlerdeki rolleri ile Hit-Girl’den ibaret olmadığını hayranlarına göstermişti. Henüz ne zaman beyazperde ile buluşacağı kesinleşmemiş bu filmde nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.

Sinema, dizi, oyun sever