Thor: Ragnarok’un Yeni Senaristi Belli Oldu

3 Kasım 2017’de gösterime girmesi beklenen olan Thor: Ragnarok’un yeni senaristi belli oldu.

Senaryonun ana taslağını Thor: The Dark World‘de de adları geçen Christopher Yost ve Craig Kyle yazmıştı. Hikayeye son şeklini ise Stephany Folsom verecek.

Thor filmini kendisini Green Lantern’ de Tom Kalmaku rolü ile de gördüğümüz, aktörlüğü ve yönetmenliği tek koltuğa sığdıran Taika Waititi yönetecek.

Hulk-fights-Thor-Avengers1

Daha önce; Thor: Ragnarok’ta, Hulk ve Thor’u işbirliği içinde göreceğimiz belirtilmiş, AsgardValkyrie ve Enchantress karakterlerini de ilk kez bu filmde izleyecek olabileceğimiz söylenmişti. Ayrıca serinin diğer filmlerinde yer alan Leydi Sif’ i canlandıran Jaimie Alexander da bu filmde daha fazla rolünün olacağını belirtmişti.

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok

‘’Henüz kesinleşmese de’’ Büyücü Amora the Enchantress’ ın ya da Loki’ nin kızı olan Queen of the Dead ‘ in de filmin kötü karakterlerinden biri olarak yer alabileceği söyleniyordu.

Thor rolünü canlandırmaya doymayan Chris Hemsworth‘dan son olarak gelen “Galaksinin Koruyucuları’nı çok seviyorum, Thor’un onlarla bir arada olmasını çok isterdim, bu çok eğlenceli olurdu.” demecinin ardından biz de boş durmayıp 11 Aralık’ ta vizyona girecek olan In the Heart of the Sea izleyerek Nors Tanrısı’nı beklemeye devam edelim.

Fanzade.com editörü